Sve reklamacije i primjedbe šaljite mailom na prijave@varazdinski-polumaraton.com

MOLIMO SVE KOJI UPLAĆUJU ZA NEKOG DRUGOG DA NAVEDU NA KOGA SE UPLATA ODNOSI

Popis prijavljenih

Prezime i ime G.R. Spol Država Klub Prijava Plaćeno Utrka
GORIČANEC Zoran 2010 M Hrvatska 18/09 NE Dječja utrka - 500m
Bratković Bastian 2017 M Hrvatska 17/09 NE Dječja utrka - 500m
Kovačić Marko 1993 M Hrvatska 17/09 DA Utrka građana - 5km
Zadravec Blaženko 1971 M Hrvatska 17/09 NE Polumaraton
budimir ivana 1979 Ž Hrvatska ak maksimir 17/09 DA Polumaraton
Novak Dijana 1972 Ž Hrvatska AK MEĐIMURJE 17/09 NE Polumaraton
Orlovac Lidija 1977 Ž Hrvatska IND 17/09 NE Utrka građana - 5km
Posavec Željko 1989 M Hrvatska 17/09 NE Utrka građana - 5km
Sabolčec Lora 2015 Ž Hrvatska Individualac 16/09 NE Dječja utrka - 500m
ŠPOLJARIĆ ŽELJKO 1973 M HRVATSKA AK MARTIN DUGO SELO 16/09 DA Polumaraton
Orlovac Korunek 1977 Ž Hrvatska Inoividualac 16/09 NE Utrka građana - 5km
Krobot Jakov 2012 M Hrvatska 16/09 NE Dječja utrka - 500m
Krobot Ivan 2016 M Hrvatska 16/09 NE Dječja utrka - 500m
Culej Jelena 1982 Ž Hrvatska AK Sljeme 16/09 DA Polumaraton
Biškup Krešimir 1987 M Hrvatska Crossfit Zrinski 16/09 NE Utrka građana - 5km
Strniščak Mario 1977 M Hrvatska 15/09 NE Utrka građana - 5km
Jurković Josip 1940 M Hrvatska Atlletski klub Maraton Kastav 15/09 NE Polumaraton
Sušilović Krešimir 1972 M Hrvatska Ak Maksimir 15/09 NE Polumaraton
Vidović Sanja 1974 Ž Hrvatska 15/09 DA Utrka građana - 5km
Goricanec Marta 2012 Ž Hrvatska 15/09 NE Dječja utrka - 500m
Purić Darko 1985 M Hrvatska 15/09 NE Polumaraton
Ciglar Marta 2011 Ž Hrvatska Ind. 15/09 NE Dječja utrka - 500m
Milihram Emil 1982 M Hrvatska Fight klub Kovačić 15/09 NE Polumaraton
Bašek Mihaela 1976 Ž Hrvatska PD Bundek 15/09 DA Utrka građana - 5km
Kranjčec Valentino 1991 M Hrvatska Press Glass trči i podrži 15/09 DA Utrka građana - 5km
Težački Danica 1961 Ž Hrvatska Ind 15/09 DA Utrka građana - 5km
Bacinger Klobučarić Berta 1971 Ž Hrvatska - 15/09 DA Utrka građana - 5km
Žmuk Marko 1988 M Hrvatska Ind 15/09 DA Utrka građana - 5km
Tumpić Zvonimir 1946 M Hrvatska Triatlon klub varaždin 14/09 NE Utrka građana - 5km
Vučković Žarko 1961 M Hrvatska 14/09 DA Utrka građana - 5km
Štefan Franjo 1999 M Hrvatska Virovski Raneri 14/09 DA Polumaraton
Ilijaš Jasmina 1988 Ž Hrvatska Marathon '95 14/09 DA Polumaraton
Štefanić Alen 1967 M Hrvatska Maksimir 14/09 DA Polumaraton
Bosilj Neven 1968 M Hrvatska Individualac 14/09 DA Utrka građana - 5km
Lovreković Damir 1966 M Hrvatska 14/09 DA Polumaraton
Oršić Antun 1960 M Hrvatska DVD Imbriovec 14/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Hrvačić Petra 1991 Ž Hrvatska AK Maksimir 14/09 DA Polumaraton
Petrinec Adela 2013 Ž Hrvatska 14/09 NE Dječja utrka - 500m
Majcen Simon 1990 M Hrvatska 14/09 DA Polumaraton
Đurenec Tomislav 1978 M Hrvatska Moj Salon 14/09 NE Polumaraton
Čekunec Ivica 1964 M Hrvatska Puščine 14/09 NE Polumaraton
Bakšić Marian 2005 M Hrvatska AK Glina 14/09 NE Utrka građana - 5km
Janči Dejan 1968 M Hrvatska 13/09 DA Polumaraton
Rep Petra 1991 Ž Hrvatska Virovski Raneri ❤️ 13/09 DA Polumaraton
Peperko Ivan 1955 M Hrvatska TK Maraton Krapina 13/09 NE Polumaraton
Tesla Marko 1988 M Hrvatska 13/09 DA Utrka građana - 5km
Stručić Emilija 1967 Ž Hrvatska 13/09 NE Utrka građana - 5km
Indra Sever Mak 2001 M Hrvatska Team Titans 13/09 NE Utrka građana - 5km
Salaj Benedikt 2003 M Hrvatska Team Titans 13/09 DA Utrka građana - 5km
Strahonja Dean 1997 M Hrvatska Team Titans 13/09 DA Utrka građana - 5km
Jagačić Iva 1994 Ž HRVATSKA 13/09 NE Utrka građana - 5km
Bunić Vedran 1992 M HRVATSKA 13/09 NE Utrka građana - 5km
Toplek Davor 1988 M Hrvatska Ak Varaždin 13/09 NE Polumaraton
Osman Kiara 2015 Ž Hrvatska VUJEC RUNNING TEAM 13/09 NE Dječja utrka - 500m
Osman David 2007 M Hrvatska VUJEC RUNNING TEAM 13/09 NE Dječja utrka - 1000m
Osman Dragana 1985 Ž Hrvatska VUJEC RUNNING TEAM 13/09 DA Utrka građana - 5km
Zamuda Greta 2013 Ž Hrvatska Individualac 13/09 NE Dječja utrka - 500m
Zamuda Mario 1980 M Hrvatska Individualac 13/09 DA Utrka građana - 5km
Mihordin Martina 1980 Ž Hrvatska DVD / VZO RUGVICA 12/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Vlašić Jana 2005 Ž Hrvatska AK Varaždin 12/09 DA Utrka građana - 5km
Tuđan Bartol 2009 M Hrvatska Nogometni klub Varaždin 12/09 NE Dječja utrka - 1000m
Poljanić Marko 1990 M Hrvatska Marathon 95 Varaždin 12/09 DA Polumaraton
Štefanić Nikola 1991 M Hrvatska Ak Rudolf Perešin 12/09 DA Polumaraton
Fijok Nikola 1985 M Hrvatska 12/09 DA Utrka građana - 5km
Težački Silvija 1980 Ž Hrvatska DVD Varaždinbreg 12/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Težački Emanuel 2005 M Hrvatska DVD Varaždinbreg 12/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Čurila Leon 2006 M Hrvatska DVD Varaždinbreg 12/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Horvat Siniša 1988 M Hrvatska DVD Varaždinbreg 12/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Benc Nives 1979 Ž Hrvatska Individualac 12/09 DA Utrka građana - 5km
Bratić Zlatko 1976 M Hrvatska HV 12/09 NE Polumaraton
Poljanac Renata 1976 Ž Hrvatska AK Sljeme 12/09 DA Polumaraton
Magdalenić Miroslav 1988 M Hrvatska AK Varaždin 12/09 DA Polumaraton
Mlinarek Maja 1993 Ž Hrvatska Individualac 12/09 DA Utrka građana - 5km
Martinec Nenad 1984 M Hrvatska 12/09 DA Polumaraton
Maltar Alen 1973 M Hrvatska Tk Kotoripski begači 12/09 DA Polumaraton
Vidović Đejmi 1970 M Hrvatska 12/09 DA Utrka građana - 5km
Pačandi Dino 1991 M Hrvatska 12/09 DA Polumaraton
Matijaš Neven 1965 M Hrvatska AK Martin Dugo Selo 12/09 DA Polumaraton
Meštrić Sakač Katarina 1987 Ž Hrvatska 11/09 NE Utrka građana - 5km
Lulic Hrvoje 1984 M Hrvatska Ak Forca 11/09 DA Polumaraton
Petek Karolina 1976 Ž Hrvatska 11/09 DA Utrka građana - 5km
Hop Tomislav 1992 M Hrvatska 11/09 DA Polumaraton
Tuđan Iva 2011 Ž Hrvatska Tenis klub Varteks 11/09 NE Dječja utrka - 500m
Stepan Marijan 1979 M Hrvatska SRD 315 Sjeverozapad 11/09 DA Polumaraton
Kosijer Dani 2010 M Hrvatska Ind 11/09 NE Dječja utrka - 500m
Palnec Miljenko 1981 M Hrvatska DVD "Čateks" Čakovec 11/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Vidačić Perica 1985 M Hrvatska Dvd Imbriovec 11/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Toth Vidačić Martina 1985 Ž Hrvatska Dvd Imbriovec 11/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Ceilinger Luka 2003 M Hrvatska 11/09 DA Polumaraton
Ceilinger Srećko 1979 M Hrvatska 10/09 DA Polumaraton
Pejić Tomislav 1990 M Hrvatska AK Sljeme 10/09 DA Polumaraton
Masnjak Ivan 1979 M Hrvatska AK Sljeme 10/09 DA Polumaraton
Sotler Karlo 2001 M Hrvatska DVD Knezovec 10/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Novak Dino 2001 M Hrvatska DVD Knezovec 10/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Korošic Franjo 1965 M Hrvatska Tk Marathon95 10/09 NE Polumaraton
Janković Dragan 1961 M Hrvatska AK Sljeme 10/09 DA Polumaraton
Kukina Balun Gabrijel 2014 M Hrvatska Omega Varaždin 10/09 NE Dječja utrka - 500m
Kukina Balun Mihael 2014 M Hrvatska Omega Varaždin 10/09 NE Dječja utrka - 500m
Horvat Hana 2006 Ž Hrvatska AK Varaždin 10/09 NE Dječja utrka - 1000m
Horvat Neven 1978 M Hrvatska AK Varaždin 10/09 DA Polumaraton
Gorek Dario 1994 M Hrvatska IND 10/09 DA Utrka građana - 5km
Đuričin Tomislav 1975 M Hrvatska ind 10/09 DA Polumaraton
Čunčić Daliborka 1975 Ž Hrvatska 10/09 DA Utrka građana - 5km
Čunčić Damir 1969 M Hrvatska 10/09 DA Utrka građana - 5km
Štrok Ivan 1990 M Hrvatska TK Maraton Krapina 09/09 DA Utrka građana - 5km
Stipčić Filip 1993 M Hrvatska AK Sljeme 09/09 DA Polumaraton
Antolaš Matija 1981 M Hrvatska ak kc 09/09 NE Polumaraton
Bolfek Tristan 2008 M Hrvatska IND 09/09 DA Utrka građana - 5km
Bolfek Ina 1978 Ž Hrvatska IND 09/09 DA Utrka građana - 5km
Nešović Darko 1977 M Hrvatska MK Festina Lente 09/09 DA Polumaraton
Ciglar Marko 1977 M Hrvatska Ind. 09/09 DA Utrka građana - 5km
Artić Zvonko 1970 M Hrvatska AK Varaždin 09/09 DA Polumaraton
Jutriša Dino 1991 M Slovenija Ak Rudolf Perešin 09/09 DA Utrka građana - 5km
Bakšaj Nikola 1986 M Hrvatska SRD 315 Sjeverozapad 08/09 DA Polumaraton
Krišto Domagoj 1973 M Hrvatska Ak Puls Tomislavgrad 08/09 DA Polumaraton
Reinić Boris 1957 M Hrvatska Ak sljeme 08/09 DA Polumaraton
Horvat Vjeran 1989 M Hrvatska 08/09 DA Polumaraton
Sitar Anica 1982 Ž Hrvatska SRD 315 Sjeverozapad 08/09 DA Polumaraton
Pačalat Robert 1998 M Hrvatska DVD Imbriovec 08/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Varga Josip 1955 M Hrvatska 07/09 NE Vatrogasna utrka - 5km
Trivić Željko 1965 M Hrvatska AK SLJEME 07/09 DA Polumaraton
Kirchbaum Vladimir 1974 M Hrvatska AK Varaždin 07/09 DA Utrka građana - 5km
Varivoda Marin 2000 M Hrvatska MK Festina Lente 07/09 NE Utrka građana - 5km
Srnec Mario 1969 M Hrvatska AKM 07/09 DA Polumaraton
Matijević Zrinka 1975 Ž Hrvatska Ind 07/09 DA Utrka građana - 5km
Jambrović Martina 1991 Ž Hrvatska Omega Running Team 07/09 NE Utrka građana - 5km
Vlahović Igor 1972 M Hrvatska Press Glass Trči I podrži 07/09 DA Utrka građana - 5km
Marčelja Romeo 1964 M Hrvatska Ak Sljeme 06/09 DA Polumaraton
Veršić Vedran 1982 M Hrvatska Srd 315 Sjeverozapad 06/09 NE Polumaraton
Leljak Stjepan 1985 M Hrvatska AK Vrbovec 06/09 DA Polumaraton
Dolenec Marina 1980 Ž Hrvatska TK Kotoripski Begači 06/09 DA Utrka građana - 5km
Graberec Ivan 1964 M Hrvatska DVD Hrebinec 06/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Filipašić Nikola 1982 M Hrvatska Dvd Imbriovec 06/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Kralj Tomislav 1996 M Hrvatska 06/09 DA Polumaraton
Rođak Velimir 1991 M Hrvatska 06/09 DA Utrka građana - 5km
Šimac Željko 1965 M HRVATSKA Zvijezda running team 06/09 NE Utrka građana - 5km
Graberec Gordana 1970 Ž Hrvatska DVD Hrebinec 06/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Krčmar Dino 1999 M Hrvatska Individualac 06/09 NE Polumaraton
Jambrović Danijel 1984 M Hrvatska 06/09 DA Polumaraton
Pečatnik Marko 1999 M Hrvatska Ak Zabok 06/09 DA Utrka građana - 5km
Labaš Goran 1973 M Hrvatska 06/09 DA Polumaraton
Hojsak Nikolina 1989 Ž Hrvatska TK Trimax 06/09 NE Utrka građana - 5km
Cmrečki Marina 1963 Ž Hrvatska AK Varaždin 06/09 NE Utrka građana - 5km
Posavec Dario 1986 M Hrvatska AK Varaždin/Press Glass 06/09 DA Utrka građana - 5km
Posavec Marko 1983 M Hrvatska Kipčoge 06/09 DA Polumaraton
Babić Nedjeljko 1971 M Hrvatska JVP Zagreb 06/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Štanfel Josip 1985 M Hrvatska AK Vrbovec 06/09 NE Polumaraton
Dodig Dario 1986 M Hrvatska JVP Zagreb 06/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Turk Mirela 1989 Ž Hrvatska TK Marathon95 Varaždin 06/09 NE Utrka građana - 5km
Lijić Martin 1994 M Hrvatska / 05/09 DA Polumaraton
Jelaković Zoran 1976 M Hrvatska AK Vrbovec 05/09 DA Polumaraton
Gutierrez Eduard 1966 M Nizozemska 05/09 NE Polumaraton
Bartolec Robertino 1984 M Hrvatska 05/09 DA Polumaraton
Horvat Stjepan 1948 M Hrvatska Tk Maraton 95 Vž 05/09 NE Polumaraton
Hofer Dijana 1968 Ž Hrvatska IND 05/09 NE Polumaraton
Čorko Marina 1982 Ž Hrvatska 05/09 NE Utrka građana - 5km
Petruša Josip 1956 M Slovenija 05/09 NE Polumaraton
Lesičar Nikola 1983 M Hrvatska 05/09 DA Polumaraton
Puklavec Sara 2007 Ž Hrvatska - 05/09 NE Dječja utrka - 1000m
Horvat Anita 1977 Ž Hrvatska 05/09 NE Utrka građana - 5km
Dvorski Filip 1998 M Hrvatska 05/09 DA Utrka građana - 5km
Gotal Jasmina 1979 Ž Hrvatska Decathlon 04/09 DA Utrka građana - 5km
VUK MELITA 1992 Ž HRVATSKA INDIVIDUALAC 04/09 DA Polumaraton
Loborec Sanja 1987 Ž Hrvatska AK ZABOK 03/09 DA Utrka građana - 5km
Sabolić Vladimir 1985 M Hrvatska Ind 03/09 NE Utrka građana - 5km
Gulta Alexandar 1976 M Hrvatska PUK Shrek 03/09 DA Polumaraton
Resler Jasna 1961 Ž Hrvatska Ind 03/09 NE Polumaraton
Fabijanić Mladen 1968 M Hrvatska AK Forca 03/09 DA Polumaraton
Kožar Danijel 1984 M Hrvatska AK SVETICE 03/09 DA Polumaraton
Dombaj Vertuš Silvija 1979 Ž Hrvatska Individualac 02/09 DA Utrka građana - 5km
Konjević Davor 1983 M Hrvatska TK Marathon 95 02/09 DA Polumaraton
Balić Darko 1983 M HRVATSKA AK MEĐIMURJE 01/09 DA Polumaraton
Kővágó Károly 1958 M Madžarska - 01/09 DA Polumaraton
Lusavec Drago 1964 M Hrvatska Marathon 95 01/09 NE Polumaraton
Pofuk Nikola 1989 M Hrvatska Press glass trči i podrži 01/09 DA Utrka građana - 5km
Matić Mladen 1968 M Hrvatska AK Sljeme 01/09 NE Polumaraton
Jakušić Ivana 1984 Ž Hrvatska Individualac 01/09 DA Utrka građana - 5km
Vadlja Valentina 1993 Ž Hrvatska Ak Varazdin 01/09 DA Utrka građana - 5km
Bedeković Željko 1988 M Hrvatska 01/09 DA Utrka građana - 5km
Igrec Daniel 1997 M Hrvatska 01/09 DA Polumaraton
Horvat Tomislav 1989 M Hrvatska Individualac 01/09 NE Polumaraton
Bais Sabina 1995 Ž Hrvatska 31/08 DA Utrka građana - 5km
Vizjak Viktor 2012 M Hrvatska 31/08 NE Dječja utrka - 500m
Vizjak Nikola 1982 M Hrvatska 31/08 DA Polumaraton
Vizjak David 2006 M Hrvatska 31/08 DA Polumaraton
Šimunčić Goran 1994 M Hrvatska AK Varaždin 31/08 DA Polumaraton
Rušak Tara 2005 Ž Hrvatska AK Koprivnica 31/08 DA Utrka građana - 5km
Rajh Darko 1982 M Hrvatska AK Koprivnica 31/08 DA Polumaraton
Marek Ivan 1998 M Hrvatska AK Borik 31/08 DA Polumaraton
Kumrić Leon 2007 M Hrvatska NK VARTEKS /SRD 315 SJEVEROZAPAD 31/08 DA Utrka građana - 5km
Bauer Manitašević Damira 1989 Ž Hrvatska 31/08 NE Utrka građana - 5km
Sokolić Kristijan 1971 M Hrvatska TK Marathon 95 Varaždin 31/08 DA Polumaraton
Sobočan Lana 1983 Ž Hrvatska 31/08 DA Utrka građana - 5km
Kresonja Dejan 1987 M Hrvatska 31/08 DA Polumaraton
Manitašević Ivan 1986 M Hrvatska PressGlass Trči i podrži 31/08 NE Utrka građana - 5km
Matković Zinka 1978 Ž Hrvatska Ind 31/08 DA Utrka građana - 5km
Benković Dajana 1992 Ž Hrvatska 31/08 DA Polumaraton
Šimunčić Paula 1999 Ž Hrvatska AK Varaždin 31/08 DA Polumaraton
Mikec Damjan 1996 M Hrvatska AK Varaždin 31/08 DA Polumaraton
Bartolović Ivan 1979 M Hrvatska Tri Tim Osijek 31/08 DA Polumaraton
Barbić Maja 1977 Ž Hrvatska 31/08 DA Utrka građana - 5km
Solić Dinko 1981 M Hrvatska DVD VARAŽDIN 31/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Miklaužić Željko 1982 M Hrvatska DVD VARAŽDIN 31/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Pichler Teodor 1951 M Hrvatska DVD VARAŽDIN 31/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Pospišil Đino 1971 M Hrvatska Individualac 31/08 DA Utrka građana - 5km
Pospišil Aleksandra 1974 Ž Hrvatska Lacijeva škola trčanja 31/08 DA Utrka građana - 5km
Šagi Janko 2012 M Hrvatska IND 31/08 DA Utrka građana - 5km
Šagi Dražen 1977 M Hrvatska IND 31/08 DA Utrka građana - 5km
Zeljko Ivana 1996 Ž Hrvatska VSU Žiškovec 31/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Sačić Svjetlana 1984 Ž Hrvatska Dvd GORNJI-KUČAN 31/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Slunjski Filip 1992 M Hrvatska 31/08 DA Utrka građana - 5km
Mahovlić Ines 1977 Ž Hrvatska AK Žumberak 31/08 DA Polumaraton
Doolan Milly 1981 Ž Hrvatska AK Forca 31/08 DA Polumaraton
Težački Darko 1974 M Hrvatska TK MARATHON95 VARAŽDIN 31/08 DA Polumaraton
Kuzminski Džeraldina 1972 Ž Hrvatska AK Varaždin 31/08 DA Utrka građana - 5km
Sobočan Kristijan 1985 M Hrvatska ind 31/08 DA Polumaraton
Kuzminski Damir 1967 M Hrvatska AK Varaždin 31/08 DA Utrka građana - 5km
Petelinšek Karl 1968 M Slovenija IPA SLOVENIJA 31/08 DA Polumaraton
Marčec Nevesin 1965 M Hrvatska Individualac 31/08 DA Utrka građana - 5km
Sakač Petra 1978 Ž Hrvatska Lacijeva škola trčanja 31/08 DA Utrka građana - 5km
Sakač Mario 1974 M Hrvatska AK Varaždin 31/08 DA Polumaraton
Pintarić Marijo 1982 M Hrvatska DVD Podravka 31/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Hiržin Zlatko 1981 M Hrvatska DVD Podravka 31/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Sambol Martina 1991 Ž Hrvatska 31/08 DA Polumaraton
Perko Bojan 1982 M Hrvatska VSU Merhatovec 31/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Vugrinec Mateja 1991 Ž Hrvatska VSU Merhatovec 31/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Horvat Jelena 2006 Ž Hrvatska VSU Žiškovec 31/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Horvat Miroslav 1971 M Hrvatska VSU Žiškovec 31/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Sabolčec Kristijan 1983 M Hrvatska Individualac 31/08 DA Utrka građana - 5km
Možanić Lara 2009 Ž Hrvatska 31/08 DA Utrka građana - 5km
Horvat Mario 1973 M Hrvatska VSU Žiškovec 31/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Horvat Ivanka 1981 Ž Hrvatska VSU Žiškovec 31/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Slaviček Hrvoje 1991 M Hrvatska 31/08 DA Utrka građana - 5km
Možanić Tomislav 1979 M Hrvatska TK Marathon 95 31/08 DA Utrka građana - 5km
Komar Dražen 1983 M Hrvatska AK Rudolf Perešin 31/08 NE Polumaraton
Škvorc Krunoslav 1982 M Hrvatska Individualac 31/08 DA Polumaraton
Sovar Sandra 1973 Ž Hrvatska AK Međimurje 31/08 DA Polumaraton
Milek Vedran 1981 M Hrvatska 31/08 NE Utrka građana - 5km
Kaniški Luka 2012 M Hrvatska ind 31/08 NE Dječja utrka - 500m
Kaniški Andrej 1984 M Hrvatska ind 31/08 NE Utrka građana - 5km
Bobek Jelena 1984 Ž Hrvatska ind 31/08 NE Utrka građana - 5km
Ostrugnjaj Mario 1978 M Hrvatska Ind 31/08 DA Polumaraton
Herjavec Habek Tamara 1982 Ž Hrvatska Ind 31/08 DA Utrka građana - 5km
Blažinčić Miljenko 1985 M Hrvatska DVD Prelog 31/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Rukelj Krunoslav 1975 M Hrvatska ŠRD 315 Sjeverozapad 30/08 NE Utrka građana - 5km
Cenko Zvonko 1957 M Hrvatska BSV Ludbreg 30/08 DA Utrka građana - 5km
Cenko Tihomir 1982 M Hrvatska AK Varaždin 30/08 DA Polumaraton
Sitarić Ivana 1998 Ž Hrvatska 30/08 DA Utrka građana - 5km
Murić Paulina 2015 Ž Hrvatska AK Forca 30/08 NE Dječja utrka - 500m
Petak Stjepan 1967 M Hrvatska DVD Bedenec 30/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Petak Luka 2006 M Hrvatska DVD Bedenec 30/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Petak Darko 1972 M Hrvatska DVD Bedenec 30/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Smrečki Marina 1988 Ž Hrvatska Lacijeva škola trčanja 30/08 DA Utrka građana - 5km
Kušen Ivan 1984 M Hrvatska - 30/08 NE Utrka građana - 5km
Tuđan Matija 1994 M Hrvatska 30/08 DA Utrka građana - 5km
Hrženjak Dino 1989 M Hrvatska Kipčoge 30/08 DA Utrka građana - 5km
Belić Lucian 2020 M Hrvatska EagleFang 30/08 DA Utrka građana - 5km
Žvorc Denis 1982 M Hrvatska Individualac 30/08 DA Polumaraton
Šafarić Sandra 1981 Ž Hrvatska Individualac 30/08 DA Utrka građana - 5km
Šafarić Đorđe 1976 M Hrvatska Ak Međimurje 30/08 DA Polumaraton
Pofuk Ivana 1993 Ž Hrvatska DVD DONJI KNEGINEC 30/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Bajs Ivana 2000 Ž Hrvatska Dvd Donji Kneginec 30/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Čorba Ivan 1969 M Hrvatska Tk Marathon95 30/08 DA Polumaraton
Fiškuš Matej 1987 M Hrvatska Sportski psiholog 30/08 DA Polumaraton
Jakupić Tomislav 1982 M Hrvatska 30/08 DA Utrka građana - 5km
Slavin Valerijo 1992 M Hrvatska DVD Imbriovec 30/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Vrbanac Bojan 1976 M Hrvatska Ind 30/08 DA Polumaraton
Beuk Milan 1970 M Hrvatska IND 30/08 DA Utrka građana - 5km
Bekavac Katarina 1974 Ž Hrvatska AK Sljeme 30/08 DA Polumaraton
Mikulčić Jurica 1980 M Hrvatska 30/08 NE Polumaraton
Slunjski Ivančica 1978 Ž Hrvatska Udruga Physis 30/08 DA Polumaraton
Hudin-Glavač Snježana 1979 Ž Hrvatska individualac 30/08 DA Utrka građana - 5km
Antoljak Mirko 1969 M Hrvatska Ak Koprivnica 30/08 DA Polumaraton
Hanžek Stjepan 1969 M Hrvatska Lastavica , Zlatar 30/08 DA Polumaraton
Lončarić Lidija 1968 Ž Hrvatska TK Marathon95 - Varaždin 30/08 NE Utrka građana - 5km
Srdarević Lovro 1993 M Hrvatska Ak Svetice 30/08 DA Polumaraton
Lacković Anica 1968 Ž Hrvatska AK Varaždin 30/08 NE Utrka građana - 5km
Bregović Romana 1987 Ž Hrvatska SRD 315 Sjeverozapad 30/08 NE Polumaraton
Herceg Tomislav 1973 M Hrvatska A1 Running Team 30/08 DA Polumaraton
Meglić Bojan 1973 M Hrvatska IND 30/08 DA Polumaraton
Bunić Kljaić Ana 1983 Ž Hrvatska 30/08 NE Utrka građana - 5km
Drumev Dimitar 1977 M Hrvatska AK Varaždin 30/08 DA Polumaraton
Kljaić Marko 1978 M Hrvatska 30/08 DA Utrka građana - 5km
Golub Ivan 1990 M Hrvatska AK Zabok 30/08 DA Polumaraton
Đogolović Goran 1986 M Hrvatska Ak Sljeme 30/08 NE Polumaraton
Kočila Neven 1991 M Hrvatska Individualac 30/08 NE Utrka građana - 5km
Božinović Zdravko 1966 M Hrvatska AK Maksimir 30/08 DA Polumaraton
Šarić Tanja 1968 Ž Hrvatska Ak Maksimir 30/08 NE Polumaraton
Pongračić Mario 1967 M Hrvatska TK Marathon 95, Varaždin 30/08 DA Polumaraton
Ciglar Melko 1982 M Hrvatska AK Varaždin 29/08 NE Polumaraton
Malčević Marijan 1975 M Hrvatska DVD Kuče 29/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Braniša Tomislav 1984 M Hrvatska Ind 29/08 DA Polumaraton
Vučković Ivica 1966 M Hrvatska Maraton klub Hrvatski Sokol Osijek 29/08 NE Polumaraton
Leskovar Ivana 1979 Ž Hrvatska Ak Sljeme 29/08 NE Polumaraton
Bosnić Sandra 1966 Ž Hrvatska MK Festina Lente 29/08 DA Polumaraton
Bosnić Oliver 1962 M Hrvatska MK Festina Lente 29/08 DA Polumaraton
Živković Tajana 1976 Ž Hrvatska Ak Sljeme 29/08 DA Polumaraton
Balent Hrvoje 1992 M Hrvatska Lacijeva škola trčanja 29/08 DA Polumaraton
Murić Goran 1980 M Hrvatska AK Forca 29/08 DA Polumaraton
Konjević Ana 1984 Ž Hrvatska IND 29/08 NE Utrka građana - 5km
Štriga Tomislav 1982 M Hrvatska Ak VARŽDIN 29/08 DA Polumaraton
Šimec Kristina 1990 Ž Hrvatska 29/08 DA Polumaraton
Sagadin Janez 1960 M Slovenija PGD Sp. in Zg. Gorica 29/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Premuž Nika 1998 Ž Hrvatska SRD 315 Sjeverozapad 29/08 DA Polumaraton
Fundak Damir 1963 M Hrvatska TK Kotoripski begači 29/08 DA Polumaraton
Zember Davor 1997 M Hrvatska Individualac 29/08 DA Utrka građana - 5km
Šestak Vlado 1966 M Hrvatska Ind 29/08 DA Utrka građana - 5km
Tomšić Damjan 1984 M Hrvatska AK Varaždin 29/08 DA Polumaraton
Buljan Juro 1975 M Hrvatska AK Maksimir 29/08 DA Polumaraton
Remenar Slavica 1978 Ž Hrvatska individualac 29/08 DA Utrka građana - 5km
vešligaj marijan 1973 M Hrvatska Ak Sljeme 29/08 NE Polumaraton
Ledinko Sanja 1984 Ž Hrvatska IND 29/08 NE Polumaraton
Ledinko Renata 1986 Ž Hrvatska IND 29/08 NE Polumaraton
Barić Valentina 1987 Ž Hrvatska TK Kotoripski begači 28/08 DA Polumaraton
Težak Ratko 1968 M Hrvatska AK Koprivnica 28/08 DA Utrka građana - 5km
Mihac Kovačic Tomislav 1986 M Hrvatska AK MEĐIMURJE 28/08 NE Polumaraton
Šoš Patrik 1997 M Hrvatska Ind. 28/08 DA Utrka građana - 5km
Sučić Anđelina 1974 Ž Hrvatska Ak Borik Bjelovar 28/08 NE Polumaraton
Sučić Vice 1971 M Hrvatska Ak Borik Bjelovar 28/08 NE Polumaraton
mraz stanislav 1969 M hrvatska ind 28/08 DA Utrka građana - 5km
Herceg Davor 1981 M Hrvatska Ind 28/08 DA Polumaraton
Trešek Štefica 1965 Ž Hrvatska AK Forca 28/08 DA Polumaraton
Petričić Marijana 1975 Ž Hrvatska MK Festina Lente 28/08 DA Polumaraton
Meglić Luka 1996 M Hrvatska DVD Knezovec 27/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Hanžek Zdravko 1956 M Hrvatska AK Varaždin 27/08 DA Polumaraton
Kozjak Petar 1993 M Hrvatska DVD Knezovec 27/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
FOŠNJAR ĐURĐICA 1975 Ž Hrvatska Ind. 27/08 DA Utrka građana - 5km
Meštrić Anamarija 1999 Ž Hrvatska 27/08 DA Utrka građana - 5km
Dračar Ivan 1996 M Hrvatska HAAK Mladost 27/08 NE Polumaraton
Tušek Vedran 1988 M Hrvatska IND 27/08 DA Utrka građana - 5km
Režek Robert 1990 M Hrvatska AK Jastreb 99 27/08 DA Polumaraton
Picek Mirela 1994 Ž Hrvatska IND 27/08 DA Utrka građana - 5km
Perkušić Zvonimir 1953 M Hrvatska Ak Fit Zaprešić 27/08 NE Polumaraton
Horvat Marko 2020 M Hrvatska Škola trčanja Križevci 27/08 DA Utrka građana - 5km
Kušić Matija 1985 M Hrvatska KCIPT Samobor 27/08 NE Polumaraton
Žagar Marija 1994 Ž Hrvatska Decathlon 27/08 DA Utrka građana - 5km
Kozjak Viktor 1987 M Hrvatska IND 27/08 DA Utrka građana - 5km
Grobotek Stela 1998 Ž Hrvatska 27/08 DA Utrka građana - 5km
Torlak Romana 1966 Ž Hrvatska 27/08 DA Utrka građana - 5km
Cestar Leon 2005 M Hrvatska IND 26/08 DA Utrka građana - 5km
Cestar Andrija 1999 M Hrvatska IND 26/08 DA Utrka građana - 5km
Cestar Tomislav 1974 M Hrvatska AK Koprivnica 26/08 DA Polumaraton
Pintarić Viktorija 2004 Ž Hrvatska 26/08 DA Polumaraton
Krog Borna 2005 M Hrvatska 26/08 DA Polumaraton
Kukec Karlo 1980 M Hrvatska Q1 26/08 DA Polumaraton
Kosijer Nina 1978 Ž Hrvatska Ind 26/08 DA Utrka građana - 5km
Horvat Dubravka 1980 Ž Hrvatska DVD Draškovec 26/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Horvat Darko 1980 M Hrvatska DVD Draškovec 26/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Klarić-Kukuz Joško 1970 M Hrvatska IND 25/08 DA Utrka građana - 5km
Vugrinec Nikolina 1984 Ž Hrvatska Individualac 25/08 DA Utrka građana - 5km
Prutki Danijel 1974 M Hrvatska Ind. 25/08 DA Utrka građana - 5km
Prutki Barbara 2007 Ž Hrvatska Ind. 25/08 DA Utrka građana - 5km
Prutki Violeta 1976 Ž Hrvatska Ind. 25/08 DA Utrka građana - 5km
Sklepić Dominik 1977 M Hrvatska Individualac 25/08 NE Polumaraton
Martinčić Marko 1983 M Hrvatska AK Varaždin 25/08 DA Polumaraton
Buranji Aleksandar 1987 M Hrvatska Ind 25/08 DA Polumaraton
Pavić Andrea 1994 Ž Hrvatska 25/08 DA Polumaraton
Smernjak Josip 1959 M Hrvatska Idividualac 25/08 DA Utrka građana - 5km
Turk Erika 2009 Ž Hrvatska AK Zabok 25/08 DA Utrka građana - 5km
Lesar Diana 1988 Ž Hrvatska Cheerleaders Livi 25/08 NE Polumaraton
Marušić Ivana 1977 Ž Hrvatska AK Sljeme 25/08 DA Polumaraton
Vlahović Nikola 1996 M Hrvatska SRD 315 / BBK Asi 25/08 DA Polumaraton
Gašparić Luka 1997 M Hrvatska DVD Hrženica 25/08 NE Vatrogasna utrka - 5km
Faber Tea 1989 Ž Hrvatska AK Dubrovnik 24/08 DA Polumaraton
Rimac Matko 1982 M Hrvatska 24/08 NE Utrka građana - 5km
Rimac Vladimira 1985 Ž Hrvatska 24/08 NE Utrka građana - 5km
Đurin Snježana 1969 Ž Hrvatska Ind 24/08 DA Utrka građana - 5km
Zadravec Radovan 1970 M Hrvatska VSU Merhatovec 24/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Mihovec Ivica 1980 M Hrvatska 24/08 NE Polumaraton
Gavez Krešimir 1969 M Hrvatska Invidualac 24/08 DA Polumaraton
Babić Petar 1998 M Hrvatska / 24/08 DA Polumaraton
Čretni Alen 1997 M Hrvatska AK Zabok 24/08 DA Polumaraton
Cvek Mihael 1995 M Hrvatska DVD Kneginec Gornji 24/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Grudiček Antonio 1991 M Hrvatska DVD Kneginec Gornji 24/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Grudiček Tomislav 1989 M Hrvatska DVD Kneginec Gornji 24/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Cvek Marko 1989 M Hrvatska DVD Kneginec Gornji 24/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Orehovec Dražen 1981 M Hrvatska TK Kotoripski begači 23/08 NE Polumaraton
Strahija Vito 2003 M Hrvatska Judo klub Zrinski 23/08 DA Utrka građana - 5km
Strahija Dragan 1973 M Hrvatska Ind 23/08 DA Utrka građana - 5km
Kapitarić-Težak Sunčana 1982 Ž Hrvatska 23/08 DA Utrka građana - 5km
Tkalčić Davor 1968 M Hrvatska AK Sljeme 23/08 NE Polumaraton
Gajzler Branko 1966 M Slovenija 23/08 DA Polumaraton
Vukov Marin 1978 M Hrvatska 23/08 NE Polumaraton
Hećimović Patricia 1990 Ž Hrvatska AK Sljeme 23/08 DA Polumaraton
Đuranec Violeta 1980 Ž Hrvatska Ind 22/08 DA Utrka građana - 5km
Tišlar Dražen 1960 M Hrvatska Ind 22/08 DA Utrka građana - 5km
Šagud Goran 1970 M Hrvatska RBK Ku-ku-ri-ku 22/08 DA Utrka građana - 5km
Šagud Andreja 1972 Ž Hrvatska AK Zabok 22/08 DA Utrka građana - 5km
Berko Ingo 1970 M Hrvatska Ak Martin Dugo Selo 22/08 DA Polumaraton
Jakšić Josip 1971 M Hrvatska Ak Martin Dugo Selo 22/08 DA Polumaraton
Baranašić Ivana 1982 Ž Hrvatska AK Varaždin 22/08 NE Polumaraton
Matotek Vinko 1951 M Hrvatska TK Kotoripski begači 22/08 DA Polumaraton
Dobrenić Dobriša 1966 M Hrvatska AK Sljeme 21/08 DA Polumaraton
Mihinjač Goran 1975 M Hrvatska TK Kotoripski begaci 21/08 NE Polumaraton
Perčinlić Igor 1984 M Hrvatska AK FIT 21/08 DA Polumaraton
Turek Danijel 1975 M Hrvatska 21/08 DA Polumaraton
Husnjak Dunja 1998 Ž Hrvatska 21/08 DA Utrka građana - 5km
Sarač Tihana 2014 Ž Hrvatska Ak Moslavina Kutina 21/08 NE Dječja utrka - 500m
Kovačević Ivan 1983 M Hrvatska AK Sljeme 21/08 NE Polumaraton
Sporiš Anamarija 1980 Ž Hrvatska 20/08 DA Utrka građana - 5km
Kovačević Zoran 1973 M Hrvatska Sbbiciklist 20/08 NE Polumaraton
Ljubić Zdravko 1962 M Hrvatska AK KOPRIVNICA 20/08 DA Polumaraton
Sabolić Anita 2011 Ž Hrvatska AK Međimurje 20/08 NE Dječja utrka - 500m
Sabolić Nela 2007 Ž Hrvatska AK Međimurje 20/08 NE Dječja utrka - 1000m
Despetović Tihomir 1982 M Hrvatska 20/08 DA Polumaraton
Matotek Željko 1967 M Hrvatska Tk kotoribski begači 19/08 DA Polumaraton
Labaš Lovro 1993 M Hrvatska 19/08 DA Polumaraton
Kostervajn Antonio 2012 M Hrvatska 19/08 NE Dječja utrka - 500m
Kurešić Andrea 1974 Ž Hrvatska 19/08 DA Utrka građana - 5km
Putanec Gordan 1965 M Hrvatska AK Sljeme 19/08 DA Polumaraton
Dražić Irena 1976 Ž Hrvatska AK Fit 19/08 DA Polumaraton
Telebuh Damir 1983 M Hrvatska MoveIT 18/08 DA Utrka građana - 5km
Selimović Fuad 1962 M Hrvatska VKK NAAC Zagreb Team 18/08 NE Polumaraton
Murgić Milana 1964 Ž Hrvatska Ak Sljeme 18/08 DA Polumaraton
Butković Irena 1971 Ž Hrvatska Ak Sljeme 18/08 DA Polumaraton
Vincek Lorena 1996 Ž Hrvatska Ind 18/08 DA Utrka građana - 5km
Zrile Natalija 1990 Ž Hrvatska AK Žumberak 18/08 DA Polumaraton
Petrinec Robert 1966 M Hrvatska AK Sljeme 18/08 NE Polumaraton
Tkalec Tonka 2010 Ž Hrvatska 17/08 NE Dječja utrka - 500m
Tkalec Tadej 2015 M Hrvatska 17/08 NE Dječja utrka - 500m
Čikan Pavao 2014 M Hrvatska 17/08 NE Dječja utrka - 500m
Čikan Jakov 2012 M Hrvatska 17/08 NE Dječja utrka - 500m
Petak Zvonko 1962 M Hrvatska Tk marathon95 17/08 DA Polumaraton
Kiš Anđelko 1981 M Hrvatska 17/08 DA Polumaraton
Novosel Neven 1990 M Hrvatska AK Rudolf Perešin 17/08 DA Polumaraton
Pavlinić Petra 2014 Ž Hrvatska AK Križevci 17/08 NE Dječja utrka - 500m
Golubić Saša 1986 M Hrvatska Kipčoge 17/08 DA Polumaraton
Furdi Mirjana 1968 Ž Hrvatska Lacijeva škola trčanja 17/08 DA Polumaraton
Furdi Stjepan 1964 M Hrvatska Lacijeva škola trčanja 17/08 DA Polumaraton
Hladnik Andrej 1989 M Hrvatska Ak Varaždin 17/08 DA Polumaraton
Babić Ema 2016 Ž Hrvatska individualno 17/08 NE Dječja utrka - 500m
Pintarić Ana-Marie 1985 Ž Hrvatska Lacijeva škola trčanja 17/08 DA Utrka građana - 5km
Kovačić Jelena 1980 Ž Hrvatska AK Varaždin 17/08 NE Utrka građana - 5km
Podgorelec Darko 1985 M Hrvatska Press Glass trči i podrži 16/08 DA Polumaraton
Ivančević Iva 1985 Ž Hrvatska Individualno 16/08 NE Utrka građana - 5km
Beriša Sebastijan 1972 M Hrvatska AK "Varaždin" 16/08 DA Polumaraton
Likar Bogdan 1969 M Hrvatska Ind 16/08 DA Polumaraton
Petrošević Ivan 1977 M Hrvatska Ak Maksimir 16/08 DA Polumaraton
Kovač Domagoj 1985 M Hrvatska Solo brijač 16/08 DA Polumaraton
Križanić Zoran 1990 M Hrvatska AK Varaždin 16/08 DA Polumaraton
Terzić Dijana 1989 Ž Hrvatska Ak Varaždin 15/08 DA Polumaraton
Vučković Sanjin 1990 M Hrvatska 15/08 DA Polumaraton
Laić Sara 1983 Ž Hrvatska 14/08 DA Polumaraton
Bačani Melita 1978 Ž Hrvatska Press glass 13/08 DA Utrka građana - 5km
Obrstar Dragica 1977 Ž Hrvatska 13/08 DA Utrka građana - 5km
Šego Anja 1992 Ž Hrvatska Ind 13/08 NE Utrka građana - 5km
Blažeković Nikola 1992 M Hrvatska Press Glass "Trči i Podrži" 13/08 DA Polumaraton
Katalinić Josip 1992 M Hrvatska 13/08 DA Polumaraton
Gložinić Antonio 2003 M Hrvatska Ak Koprivnica 13/08 DA Polumaraton
Lacković Anita 1979 Ž Hrvatska AK Sljeme 13/08 NE Polumaraton
Čilaš Mirjana 1975 Ž Hrvatska Lacijeva škola trčanja 12/08 DA Utrka građana - 5km
Vukadinović Nenad 1963 M Hrvatska AK Žumberak 12/08 NE Polumaraton
Stanša Luka 1997 M Hrvatska Trči i podrži-Pressglass 12/08 DA Utrka građana - 5km
Balaž Tvrtko 1974 M Hrvatska MURAKEN GYM M. Središće 12/08 DA Utrka građana - 5km
Bobek Martina 1989 Ž Hrvatska Press Glass - Trči i podrži 12/08 DA Utrka građana - 5km
Pofuk David 1997 M Hrvatska Press Glass - Trči i podrži 12/08 DA Utrka građana - 5km
Važanić Denis 1996 M Hrvatska PRESS GLASS Trči i podrži 12/08 DA Utrka građana - 5km
Topličanec Matija 1999 M Hrvatska 11/08 NE Utrka građana - 5km
Kopecki Dragan 1960 M Hrvatska AK MAKSIMIR 11/08 NE Polumaraton
Bratković Valerija 1979 Ž Hrvatska 11/08 DA Utrka građana - 5km
Dubovečak Martin 1971 M Hrvatska TK Marathon 95 Varaždin 11/08 DA Polumaraton
Žibreg Robert 1987 M Hrvatska Los Pollos 11/08 DA Utrka građana - 5km
Lukša Damir 1991 M Hrvatska TK Kotoripski begači 11/08 DA Utrka građana - 5km
Malek Jakša 2012 M Hrvatska IND 11/08 NE Dječja utrka - 500m
Antončić Borna 1998 M Hrvatska 11/08 DA Polumaraton
Megla Jakša 2015 M Hrvatska PRLJAVI d.d. 11/08 NE Dječja utrka - 500m
Megla Luka 2010 M Hrvatska PRLJAVI d.d. 11/08 NE Dječja utrka - 500m
Megla Tomislav 1978 M Hrvatska PRLJAVI d.d. 11/08 NE Utrka građana - 5km
Buden Nikolina 1989 Ž Hrvatska TK MARATHON 95 VARAŽDIN 11/08 DA Utrka građana - 5km
Rušak Sonja 1971 Ž Hrvatska AK Koprivnica 10/08 DA Utrka građana - 5km
Martinez Robert 1997 M Hrvatska 10/08 DA Polumaraton
Tica Dinko 1993 M Hrvatska AK Sljeme 10/08 DA Polumaraton
Vrhovski Zvonko 1961 M Hrvatska AK. KOPRIVNICA 10/08 DA Utrka građana - 5km
Vuk Jakov 2000 M Hrvatska Fbf 10/08 DA Polumaraton
Poustecki Sandi 1995 M Hrvatska 10/08 DA Utrka građana - 5km
Peras Dijana 1986 Ž Hrvatska CrossFit Zrinski 10/08 DA Polumaraton
Peras Marko 1987 M Hrvatska CrossFit Zrinski 10/08 DA Polumaraton
Vučina Davor 1991 M Hrvatska 10/08 NE Polumaraton
Hrešć Ivana 1976 Ž Hrvatska 09/08 NE Polumaraton
Bertić Kršnjavi Krešimir 1976 M Hrvatska Ak Sljeme 09/08 DA Polumaraton
Mustač Željko 1968 M Hrvatska Ak Varaždin 09/08 NE Polumaraton
Kavka Marino 2006 M Hrvatska Ultramaraton klub Mazator 09/08 NE Dječja utrka - 1000m
Busija Dubravko 1978 M Hrvatska BSV Ludbreg 09/08 DA Polumaraton
Hršak Damir 1989 M Hrvatska AK Zabok 09/08 DA Polumaraton
Žimbrek Vesna 1962 Ž Hrvatska HANZA TRČI 09/08 NE Polumaraton
Košćak Luka 1994 M Hrvatska DVD GORNJI KUĆAN 09/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Šarek Kristijan 1971 M Hrvatska Kotoripski begači 09/08 DA Polumaraton
Lukman Ljubica 1980 Ž Hrvatska Ind 09/08 NE Polumaraton
Turk Ivan 1980 M Hrvatska AK ZABOK 09/08 DA Utrka građana - 5km
Njegovec Filip 2000 M Hrvatska Pressglass,trči i podrži 09/08 NE Polumaraton
Šimunić Dražen 1967 M Hrvatska StarApa 09/08 NE Polumaraton
Pavić Dora 1993 Ž Hrvatska 08/08 DA Polumaraton
Rupčić Hrvoje 1976 M Hrvatska AK Varaždin 08/08 DA Polumaraton
Rupčić Vanja 1979 Ž Hrvatska AK Koprivnica 08/08 DA Polumaraton
Dreven Dalibor 1990 M Hrvatska Trči i podrži - Pressglass 08/08 DA Utrka građana - 5km
Murgić Ivan 1964 M Hrvatska Ak Sljeme 08/08 DA Polumaraton
Kramar Danijel 1985 M Hrvatska 08/08 DA Polumaraton
Miholić Ranko 1963 M Hrvatska S.D. Lastavica 07/08 NE Polumaraton
Oštrek Benjamin 2003 M Hrvatska Ind 07/08 DA Polumaraton
Škiljan Jasna 1980 Ž Hrvatska TK Marathon 95 07/08 DA Utrka građana - 5km
Kutleša Ivan 1988 M Hrvatska Ak Borik 07/08 NE Polumaraton
Belović Belinda 1981 Ž Hrvatska Crossfit Zrinski 07/08 DA Polumaraton
Orešković Pia 1986 Ž Hrvatska TK Marathon 07/08 DA Utrka građana - 5km
Kranjčec Luka 2010 M Hrvatska Tk Maraton Krapina 07/08 DA Utrka građana - 5km
Pivac Suzana 1987 Ž Hrvatska 06/08 DA Utrka građana - 5km
Špoljarić Mario 1973 M Hrvatska IND 06/08 DA Utrka građana - 5km
Pavić Tomislav 1965 M Hrvatska 06/08 DA Polumaraton
Kapun Sonja 1962 Ž Hrvatska IND 06/08 DA Polumaraton
Malek Dalibor 1975 M Hrvatska IND 06/08 DA Polumaraton
Sir Zlatko 1956 M Hrvatska Triatlon klub Varaždin 06/08 DA Utrka građana - 5km
Klobučarić Lidija 1982 Ž Hrvatska 06/08 NE Polumaraton
Greguric Jurica 1979 M Hrvatska 06/08 DA Utrka građana - 5km
Rubinić Kristijan 1991 M Hrvatska AK Jastreb 99 06/08 DA Polumaraton
Obradović Deni 2003 M Hrvatska IND 06/08 DA Utrka građana - 5km
Obradović Mario 1956 M Hrvatska IND 06/08 DA Polumaraton
Keler Fundak Snježana 1982 Ž Hrvatska Kotoripski begači 06/08 DA Utrka građana - 5km
Drakula Darko 1983 M Hrvatska AK Žumberak 06/08 DA Polumaraton
Nedelkovski Dragan 1951 M Hrvatska AK Međimurje 06/08 DA Polumaraton
Funda Željko 1950 M Hrvatska 06/08 DA Utrka građana - 5km
Moslavac Saša 1968 M Hrvatska TK Marathon95 06/08 DA Polumaraton
Gregurić Vesna 1979 Ž Hrvatska 06/08 DA Utrka građana - 5km
Vladušić Marija 1969 Ž Hrvatska AK KOPRIVNICA 06/08 DA Polumaraton
Peršić Ivica 1979 M Hrvatska TK Rudar M. Središće 06/08 NE Utrka građana - 5km
Lešković Karlo 1994 M Hrvatska AK Zabok 06/08 DA Polumaraton
Kelnerić Martina 1978 Ž Hrvatska Sama sa sobom 06/08 DA Polumaraton
Bunić Ivana 1982 Ž Hrvatska AK Varaždin 05/08 DA Utrka građana - 5km
Pozder Danijela 1983 Ž Hrvatska IND 05/08 DA Utrka građana - 5km
Mikac Darko 1983 M Hrvatska IND 05/08 DA Utrka građana - 5km
Šimunčić Jasenka 1974 Ž Hrvatska AK Varaždin 05/08 DA Utrka građana - 5km
Šimunčić Neven 1970 M Hrvatska AK Varaždin 05/08 DA Polumaraton
Plačko Paulina 1984 Ž Hrvatska Kotoribski begaci 05/08 DA Polumaraton
Cepanec Kristijan 1993 M Hrvatska Ak Varaždin 04/08 DA Polumaraton
Oulovsky Josip 1993 M Hrvatska AK FIT 04/08 NE Polumaraton
Goričanec Ana 2007 Ž Hrvatska VSU Žiškovec 04/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Jurak Josip 1970 M Hrvatska 04/08 NE Polumaraton
Slatković Sonja 1977 Ž Hrvatska 04/08 DA Utrka građana - 5km
Sever Renata 1967 Ž Hrvatska Ind 04/08 DA Utrka građana - 5km
Stepan David 1985 M Hrvatska Lacijeva škola trčanja Novi Marof 04/08 DA Polumaraton
Bunić Nikola 1990 M Hrvatska Ind 03/08 DA Polumaraton
Barbir Andrija 1976 M Hrvatska TK Marathon95 03/08 DA Polumaraton
Lesic Renato 1990 M Hrvatska 02/08 DA Polumaraton
Zajec Andreja 1964 Ž Hrvatska Ak Hvar Marathon 01/08 NE Utrka građana - 5km
Lučić Božidar Stjepan 1992 M Hrvatska Ak Borik Bjelovar 30/07 DA Polumaraton
Trčak Silvija 1992 Ž Hrvatska Press Glass Trči i podrži 30/07 DA Polumaraton
Sušanj Nataša 1977 Ž Hrvatska IND 30/07 DA Polumaraton
Balažinec Iva 2011 Ž Hrvatska IND 30/07 NE Dječja utrka - 500m
Balažinec Erika 2009 Ž Hrvatska IND 30/07 NE Dječja utrka - 1000m
Balažinec Željka 1984 Ž Hrvatska 30/07 DA Utrka građana - 5km
Balažinec Davor 1982 M Hrvatska 30/07 DA Utrka građana - 5km
Hršak Miljenko 1981 M Hrvatska Tk Maraton Krapina 29/07 DA Polumaraton
Hančić Luka 1996 M Hrvatska 24/07 NE Utrka građana - 5km
Rabihić Milada 1962 Ž Hrvatska Omega Runnig Team 24/07 NE Polumaraton
Šegović Božo 1961 M Hrvatska DVD Podravka 23/07 DA Vatrogasna utrka - 5km
Šegović Lidija 1968 Ž Hrvatska Tim Šegović 23/07 DA Utrka građana - 5km
Kopričanec Dubravko 1973 M Hrvatska 21/07 DA Polumaraton
Janković Branimir 1980 M Hrvatska AK Forca 21/07 DA Polumaraton
Dimec Karlo 1994 M Hrvatska AK Rudolf Perešin 21/07 DA Polumaraton
Matota Marina 1988 Ž Hrvatska Hitre drape 19/07 DA Polumaraton
Menjački Mario 1992 M Hrvatska AK Rudolf Perešin 19/07 DA Polumaraton
Sabolčec Josip 1998 M Hrvatska DVD Zasadbreg 17/07 DA Vatrogasna utrka - 5km
Martinčević Davor 1977 M Hrvatska TK Ivančica Ivanec 17/07 DA Polumaraton
Vorih Vjekoslav 1970 M Hrvatska TK Ivančica Ivanec 17/07 DA Polumaraton
Barić Ljubomir 1961 M Hrvatska IND 16/07 NE Polumaraton
Matišić Dino 2004 M Hrvatska 16/07 DA Utrka građana - 5km
Petković Jurica 1997 M Hrvatska / 14/07 NE Polumaraton
Breški Goran 1987 M Hrvatska SRD 315 Sjeverozapad 14/07 NE Polumaraton
Breški Igor 1982 M Hrvatska 14/07 DA Utrka građana - 5km
Svenšek Jadranka 1966 Ž Hrvatska Lacijeva škola trčanja, AK Varaždin 14/07 DA Utrka građana - 5km
Šarić Jerko 1968 M Hrvatska MK FESTINA Lente 14/07 DA Polumaraton
Segečić Vlatka 1980 Ž Hrvatska AK Martin Dugo Selo 14/07 DA Polumaraton
Peserlin Saša 1982 M Hrvatska Individualac 14/07 DA Polumaraton
Mecanović Josipa 1987 Ž Hrvatska / 13/07 DA Polumaraton
Markovina Marko 1986 M Hrvatska TK Maraton Krapina 12/07 NE Polumaraton
Kocijan Martina 1983 Ž Hrvatska Individual 12/07 DA Polumaraton
Martinec Renata 1985 Ž Hrvatska Individualac 12/07 DA Utrka građana - 5km
Solar Rajko 1991 M Hrvatska Dvd Imbriovec 11/07 DA Vatrogasna utrka - 5km
Banek Ivan 2010 M Hrvatska Ak Sloboda 11/07 NE Dječja utrka - 500m
Vuksan Marijan 1976 M Hrvatska Omega Running Team 11/07 DA Utrka građana - 5km
Benc Mirjam 2004 Ž Hrvatska Ind 11/07 DA Utrka građana - 5km
Dizdarević Jasmin 1961 M Hrvatska AK Glina 11/07 NE Utrka građana - 5km
Šegović Romano 1994 M Hrvatska DVD Podravka 11/07 DA Vatrogasna utrka - 5km
Đorđević Karolina 1985 Ž Hrvatska Ind 11/07 DA Utrka građana - 5km
Đorđević Kruno 1983 M Hrvatska Ind 11/07 DA Utrka građana - 5km
Hećimović Milan 1944 M Hrvatska AK Maksimir 10/07 DA Polumaraton
Bratković Bastian 2013 M Hrvatska Zlatar 09/07 NE Polumaraton
Bratković Emanuel 2013 M Hrvatska Zlatar 09/07 NE Dječja utrka - 500m
Bratković Nenad 1982 M Hrvatska NutriKlinika 09/07 DA Polumaraton
Cvetanović Davor 1981 M Hrvatska AK Varaždin 09/07 DA Polumaraton
Benković Ivica 1977 M Hrvatska IND 04/07 NE Polumaraton
Breški Anita 1983 Ž Hrvatska Ak Varaždin, Lacijeva škola trčanja 04/07 DA Utrka građana - 5km
Bjelajac Andrej 1973 M Hrvatska Ind 03/07 NE Polumaraton
Županić Valentino 1988 M Hrvatska 27/06 DA Polumaraton
Horvat Krešimir 1981 M Hrvatska AK Varaždin 25/06 DA Polumaraton
Piskač Viktorija 1986 Ž Hrvatska Individualka 25/06 NE Utrka građana - 5km
Novak Miljenka 1974 Ž Hrvatska Individualac 23/06 NE Utrka građana - 5km
Pavlić Daria 1995 Ž Hrvatska 22/06 NE Polumaraton
Stecević Mladen 1962 M Hrvatska TK Marathon95 21/06 DA Polumaraton
Damjanović Ivan 1991 M Hrvatska 17/06 NE Polumaraton
Herceg Tomislav 1979 M Hrvatska Physis 13/06 DA Polumaraton
Biškup Ivana 1983 Ž Hrvatska AK Žumberak 13/06 DA Polumaraton
Željezić Božidar 1953 M Hrvatska TK Ivancica 13/06 DA Polumaraton
Đuričić Irena 1976 Ž Hrvatska IND 12/06 DA Polumaraton
Dombaj Zlatko 1964 M Hrvatska AK Varaždin 10/06 NE Polumaraton
Sraka Tomaž 1986 M Slovenija 07/06 NE Polumaraton
Matuza Branko 1981 M Hrvatska 07/06 DA Polumaraton
Mendaš Hrvoje 1977 M Hrvatska TK Marathon 95 07/06 DA Polumaraton
Hrašćanec Sanja 1980 Ž Hrvatska SRD 315 Sjeverozapad 07/06 DA Polumaraton
Špiranec Tomislav 1993 M Hrvatska 07/06 NE Polumaraton
Cmrečki Zvonko 1946 M Hrvatska TK Kotoripski Begači 07/06 DA Utrka građana - 5km
Radovan Bojana 1979 Ž Hrvatska Ak Međimurje 07/06 DA Polumaraton
Horvat Saša 1991 M Hrvatska VSU Žiškovec 07/06 DA Vatrogasna utrka - 5km
Hmelina Miljenko 1974 M Hrvatska Tk Maraton Krapina 07/06 DA Polumaraton
Martinez Jasenka 1959 Ž Hrvatska TK Marathon 95 Varaždin 06/06 DA Polumaraton
Kolarić Tin 2011 M Hrvatska 05/06 NE Dječja utrka - 500m
Surjak Mario 1977 M Hrvatska TK Ivančica Ivanec 05/06 DA Polumaraton
Kutnjak Darko 1981 M Hrvatska AK Varaždin 03/06 DA Polumaraton
Pomor Nives 1972 Ž Hrvatska AK Međimurje 01/06 NE Polumaraton
Šalamon Denis 1994 M Hrvatska Ind 31/05 NE Polumaraton
Mašić Ivana 1977 Ž Hrvatska IND 31/05 DA Utrka građana - 5km
Večerić Emerik 1978 M Hrvatska Boksački klub Omega 31/05 NE Utrka građana - 5km
Turk Noa 2005 M Hrvatska Boksački klub Omega 31/05 NE Utrka građana - 5km
Turk Petra 1977 Ž Hrvatska Boksački klub Omega 31/05 NE Utrka građana - 5km
Večerić Borna 2012 M Hrvatska Ak Sloboda 31/05 NE Dječja utrka - 500m
Kosi Marija 1989 Ž Hrvatska 31/05 NE Utrka građana - 5km
Prvonožac Josip 1981 M Hrvatska Ak Borik 31/05 NE Polumaraton
Jurčec Ivana 1989 Ž Hrvatska Lacijeva škola trčanja 31/05 NE Utrka građana - 5km
Jurčec Gordana 1978 Ž Hrvatska BK Prelog 31/05 NE Polumaraton
Gelenčer Damir 1964 M Hrvatska AK VIROVITICA 31/05 NE Polumaraton
Cvetković Goran 1985 M Hrvatska ind 31/05 DA Polumaraton
Kukina-Balun Romina 2011 Ž Hrvatska Omega 31/05 NE Dječja utrka - 500m
Kos Marta 1989 Ž Hrvatska Dvd Oštrice 30/05 NE Vatrogasna utrka - 5km
Sabolić Tomislav 1983 M Hrvatska 30/05 DA Polumaraton
Jambrešić Nika 2004 Ž Hrvatska Atletski klub Mursko Središće 29/05 NE Utrka građana - 5km
Plantak Ivica 1977 M Hrvatska TK Ivančica Ivanec 28/05 DA Polumaraton
Jankulija Martina 1978 Ž Hrvatska USR Sport za sve Mala Subotica - Mugači 27/05 NE Polumaraton
Jankulija Krunoslav 1977 M Hrvatska USR Sport za sve Mala Subotica - Mugači 27/05 NE Polumaraton
Jambrešić Iris 1999 Ž Hrvatska TK Marathon 95, Varaždin 27/05 DA Polumaraton
Jambrešić Anja 2004 Ž Hrvatska AK Mursko Središće 27/05 DA Utrka građana - 5km
Fijok Mladen 1983 M Hrvatska TK Marathon 95 Varaždin 27/05 DA Polumaraton
Štrlek Dani Roy 2010 M Hrvatska AK Kvarner Rijeka 27/05 NE Dječja utrka - 500m
Jagnić Mandić Zvjezdana 1974 Ž Hrvatska AK Martin Dugo Selo 26/05 NE Polumaraton
Đurkan Vedrana 1982 Ž Hrvatska IND 26/05 NE Utrka građana - 5km
Krajner Dalibor 1972 M Hrvatska Ind 26/05 NE Polumaraton
Marijanović Danijela 1979 Ž Hrvatska Ak Martin Dugo Selo 26/05 DA Polumaraton
Breški Davor 1984 M Hrvatska Individualac 26/05 DA Polumaraton
Vidović Ružica 1974 Ž Hrvatska Ak Martin Dugo Selo 26/05 NE Polumaraton
Jurilj Ivor 1985 M Hrvatska AK Vrbovec 26/05 NE Polumaraton
Ivičević Saša 1976 M Hrvatska 26/05 DA Polumaraton
Eršeg Marijo 1973 M Hrvatska TK MARATHON95 25/05 NE Polumaraton
Levanić Iris 1986 Ž Hrvatska MM Trening 25/05 NE Polumaraton
Kočiš Goran 1974 M Hrvatska Individualac 25/05 DA Polumaraton
Jakušić Nikola 1982 M Hrvatska INDIVIDUALAC 25/05 NE Polumaraton
Klapež Jakov 1948 M Hrvatska TK Marathon 95 vž. 25/05 DA Polumaraton
Šepec Ino 1992 M Hrvatska Ak Koprivnica-SRD315 sjeverozapad 25/05 DA Polumaraton
Škvorc Siniša 1979 M Hrvatska AK Međimurje 25/05 DA Polumaraton
Stepan Nikola 1981 M Hrvatska AK Varaždin 25/05 DA Polumaraton
Glavočić Agneza 1982 Ž Hrvatska Ak perpetum mobile 25/05 NE Polumaraton
Babić Jakov 2012 M Hrvatska IND 25/05 NE Dječja utrka - 500m
Babić Vedrana 1981 Ž Hrvatska IND 25/05 DA Utrka građana - 5km
Koter Kristina 1988 Ž Hrvatska Ocean Orchids Cycling Team 25/05 DA Polumaraton
Kišak Branimir 1983 M Hrvatska TK Marathon 95 25/05 DA Polumaraton
Marković Mihaela 1981 Ž Hrvatska Ind 24/05 NE Polumaraton
Kukina-Balun Gordana 1984 Ž Hrvatska 24/05 DA Utrka građana - 5km
Sačić Lana 2011 Ž Hrvatska Ak Sloboda 24/05 NE Dječja utrka - 500m
Vertuš Vlatka 1989 Ž Hrvatska IND 24/05 DA Utrka građana - 5km
Vertuš Tomislav 1986 M Hrvatska ŠD Remetinec 24/05 DA Polumaraton
Škvorc Ivica 1978 M Hrvatska Individualac 24/05 DA Polumaraton
Toplek Dario 1983 M Hrvatska Ind 24/05 NE Polumaraton
Toplek Natalija 1985 Ž Hrvatska Ind 24/05 NE Polumaraton
Geček Tomica 1990 M Hrvatska SRD 315 Sjeverozapad 24/05 NE Polumaraton
Janušić Mišel 1981 M Hrvatska USR sport za sve Mala Subotica / Mugači 24/05 NE Polumaraton
Čanaki Flamingo 1975 M Hrvatska Bsv Ludbreg 24/05 DA Polumaraton
Rogina Velimir 1985 M Hrvatska 24/05 DA Utrka građana - 5km
Rogina Lucas 2012 M Hrvatska 24/05 NE Dječja utrka - 500m
Košćak Filip 1990 M Hrvatska SRD 315 Sjeverozapad 24/05 DA Polumaraton
Solar Irena 1994 Ž Hrvatska Dvd Imbriovec 24/05 DA Vatrogasna utrka - 5km
Brezovec Martin 1983 M Hrvatska SRD 315 Sjeverozapad 24/05 NE Polumaraton
Horvat Viktorija 1992 Ž Hrvatska Individualka 24/05 DA Polumaraton
Stepan Nikola 1974 M Hrvatska Individualac 24/05 NE Utrka građana - 5km
Labaš Jan 2011 M Hrvatska AK Sloboda 24/05 NE Dječja utrka - 500m
Kaniški Perica 1981 Ž Hrvatska 24/05 DA Polumaraton
Horvat Antonija 1985 Ž Hrvatska Tk Maraton Krapina 24/05 DA Polumaraton
Zebec Miroslav 1963 M Hrvatska TK Marathon 95 Varaždin 24/05 DA Polumaraton
Božović Luna 2011 Ž Hrvatska TK Marathon 95 24/05 NE Dječja utrka - 500m
Božović Goran 1983 M Hrvatska TK Marathon 95 24/05 DA Utrka građana - 5km
Božović Ela 1982 Ž Hrvatska TK Marathon 95 24/05 DA Utrka građana - 5km
Vuković Goran 1972 M Hrvatska DVD Kutina 24/05 NE Vatrogasna utrka - 5km
Vuković Sanja 1984 Ž Hrvatska DVD Kutina 24/05 NE Vatrogasna utrka - 5km
Knor Mario 1981 M Hrvatska Ind 24/05 NE Polumaraton
Modrić Sanja 1982 Ž Hrvatska BSV Ludbreg 24/05 DA Polumaraton
Čanaki Martina 1977 Ž Hrvatska Bsv Ludbreg 24/05 DA Polumaraton
Petrović Stjepan 2002 M Hrvatska AK "Sloboda" Varaždin 24/05 DA Polumaraton
Benko Siniša 1988 M Hrvatska 24/05 DA Polumaraton
Horvatek Matija 1986 M Hrvatska TK Marathon 95 24/05 DA Utrka građana - 5km
Maltar Ivan 1991 M Hrvatska ŠD Remetinec 24/05 DA Polumaraton
Jurković Neven 1974 M Hrvatska TK Ivančica Ivanec 24/05 DA Polumaraton
Vusilović Renata 1968 Ž Hrvatska Ak Varaždin 24/05 DA Polumaraton
Turk Matija 1982 M Hrvatska Marathon95 24/05 NE Polumaraton
Novak Matija 1993 M Hrvatska 24/05 DA Polumaraton
Možek Dino 1993 M Hrvatska TK Marathon 95 24/05 DA Polumaraton
Redžić Rahman 1978 M Hrvatska Ind 24/05 DA Polumaraton
Korotaj Vedran 1985 M Hrvatska Who dares wins 22/05 DA Polumaraton
Gregorinčić Ladislav 1963 M Hrvatska TK Marathon 95 Varaždin 20/05 NE Polumaraton