Sve reklamacije i primjedbe šaljite mailom na prijave@varazdinski-polumaraton.com

MOLIMO SVE KOJI UPLAĆUJU ZA NEKOG DRUGOG DA NAVEDU NA KOGA SE UPLATA ODNOSI

Popis prijavljenih

Prezime i ime G.R. Spol Država Klub Prijava Plaćeno Utrka
Dombaj Zlatko 1964 M Hrvatska AK Varaždin 10/06 NE Polumaraton
Lukić Ivan Krešimir 1973 M Croatia IND 09/06 NE Polumaraton
Sraka Tomaž 1986 M Slovenija 07/06 NE Polumaraton
Matuza Branko 1981 M Hrvatska 07/06 NE Polumaraton
Mendaš Hrvoje 1977 M Hrvatska TK Marathon 95 07/06 NE Polumaraton
Hrašćanec Sanja 1980 Ž Hrvatska SRD 315 Sjeverozapad 07/06 NE Polumaraton
Špiranec Tomislav 1993 M Hrvatska 07/06 NE Polumaraton
Cmrečki Zvonko 1946 M Hrvatska TK Kotoripski Begači 07/06 NE Utrka građana - 5km
Radovan Bojana 1979 Ž HR Ak Međimurje 07/06 NE Polumaraton
Horvat Saša 1991 M Hrvatska Ak Međimurje Čakovec 07/06 NE Vatrogasna utrka - 5km
Hmelina Miljenko 1974 M Hrvatska Tk Maraton Krapina 07/06 NE Polumaraton
Martinez Jasenka 1959 Ž Hrvatska TK Marathon 95 Varaždin 06/06 NE Polumaraton
Martinez Jasenka 1959 Ž Hrvatska TK Marathon 95 Varaždin 06/06 NE Polumaraton
KOLARIĆ Tin 2011 M Hrvatska 05/06 NE Dječja utrka - 400m
Surjak Mario 1977 M Hrvatska TK Ivančica Ivanec 05/06 NE Polumaraton
Kutnjak Darko 1981 M Hrvatska AK Varaždin 03/06 NE Polumaraton
Pomor Nives 1972 Ž Hrvatska AK Međimurje 01/06 NE Polumaraton
Pofuk Nikola 1989 M Hrvatska SRD 315 sjeverozapad 01/06 NE Utrka građana - 5km
Šalamon Denis 1994 M Hrvatska Ind 31/05 NE Polumaraton
Mašić Ivana 1977 Ž Hrvatska IND 31/05 NE Utrka građana - 5km
Večerić Emerik 1978 M Croatia Boksački klub Omega 31/05 NE Utrka građana - 5km
Turk Noa 2005 M Croatia Boksački klub Omega 31/05 NE Utrka građana - 5km
Turk Petra 1977 Ž Croatia Boksački klub Omega 31/05 NE Utrka građana - 5km
Večerić Borna 2012 M Croatia Ak Sloboda 31/05 NE Dječja utrka - 400m
Kosi Marija 1989 Ž Croatia 31/05 NE Utrka građana - 5km
Prvonožac Josip 1981 M Hrvatska Ak Borik 31/05 NE Polumaraton
Jurčec Ivana 1989 Ž Hrvatska Lacijeva škola trčanja 31/05 NE Utrka građana - 5km
Jurčec Gordana 1978 Ž Hrvatska BK Prelog 31/05 NE Polumaraton
Gelenčer Damir 1964 M Croatia AK VIROVITICA 31/05 NE Polumaraton
Cvetković Goran 1985 M Croatia ind 31/05 NE Polumaraton
Bašek Mihaela 1976 Ž Hrvatska PD Bundek 31/05 NE Polumaraton
Kukina Balun Romina 2011 M Hrvatska Omega 31/05 NE Dječja utrka - 400m
Kos Marta 1989 Ž Hrvatska Dvd Oštrice 30/05 NE Vatrogasna utrka - 5km
Sabolić Tomislav 1983 M Hrvatska 30/05 NE Polumaraton
Jambrešić Nika 2004 Ž Hrvatska Atletski klub Mursko Središće 29/05 NE Utrka građana - 5km
Matota Marina 1988 Ž Croatia AK Koprivnica-hitre drape 28/05 NE Utrka građana - 5km
Plantak Ivica 1977 M Hrvatska TK Ivančica Ivanec 28/05 NE Polumaraton
Jankulija Martina 1978 M Hrvatska USR Sport za sve Mala Subotica - Mugači 27/05 NE Polumaraton
Jankulija Krunoslav 1977 M Hrvatske USR Sport za sve Mala Subotica - Mugači 27/05 NE Polumaraton
Jambrešić Iris 1999 Ž Hrvatska TK Marathon 95, Varaždin 27/05 NE Polumaraton
Jambrešić Anja 2004 Ž Hrvatska AK Mursko Središće 27/05 NE Utrka građana - 5km
Fijok Mladen 1983 M Hrvatska TK Marathon 95 Varaždin 27/05 NE Polumaraton
Lončarić Lidija 1968 Ž Hrvatska TK Marathon95 - Varaždin 27/05 NE Polumaraton
Štrlek Dani Roy 2010 M Hrvatska AK Kvarner Rijeka 27/05 NE Dječja utrka - 400m
Horvat Dubravka 1980 Ž Hrvatska IND 27/05 NE Vatrogasna utrka - 5km
Horvat Darko 1980 M Hrvatska IND 27/05 NE Vatrogasna utrka - 5km
Novak Miljenka 1974 Ž Hrvatska Individualac 26/05 NE Utrka građana - 5km
Jagnić Mandić Zvjezdana 1974 Ž Hrvatska AK Martin Dugo Selo 26/05 NE Polumaraton
Đurkan Vedrana 1982 Ž Hrvatska IND 26/05 NE Utrka građana - 5km
Krajner Dalibor 1972 M Hrvatska Ind 26/05 NE Polumaraton
Marijanović Danijela 1979 Ž Hrvatska Ak Martin Dugo Selo 26/05 NE Polumaraton
Breški Davor 1984 M Hrvatska Individualac 26/05 NE Polumaraton
Vidović Ružica 1974 Ž Hrvatska Ak Martin Dugo Selo 26/05 NE Polumaraton
Jurilj Ivor 1985 M Hrvatska AK Vrbovec 26/05 NE Polumaraton
Ivičević Saša 1976 M Hrvatska 26/05 DA Polumaraton
Eršeg Marijo 1973 M Hrvatska TK MARATHON95 25/05 NE Polumaraton
Levanić Iris 1986 Ž Hrvatska MM Trening 25/05 NE Polumaraton
Kočiš Goran 1974 M Hrvatska Individualac 25/05 NE Polumaraton
JAKUŠIĆ NIKOLA 1982 M Croatia INDIVIDUALAC 25/05 NE Polumaraton
Klapež Jakov 1948 M Hrvatska TK Marathon 95 vž. 25/05 NE Polumaraton
Šepec Ino 1992 M Hrvatska Ak Koprivnica-SRD315 sjeverozapad 25/05 NE Polumaraton
Škvorc Siniša 1979 M Hrvatska AK Međimurje 25/05 NE Polumaraton
Stepan Nikola 1981 M Hrvatska AK Varaždin 25/05 NE Polumaraton
Glavocic Agneza 1982 Ž Hrvatska Ak perpetum mobile 25/05 NE Polumaraton
Babić Jakov 2012 M Hrvatska IND 25/05 NE Dječja utrka - 400m
Babić Vedrana 1981 Ž Hrvatska IND 25/05 NE Utrka građana - 5km
KOTER KRISTINA 1988 Ž Hrvatska Ocean Orchids Cycling Team 25/05 NE Polumaraton
Kišak Branimir 1983 M Croatia TK Marathon 95 25/05 NE Polumaraton
Marković Mihaela Marković 1981 M Hrvatska Ind 24/05 NE Polumaraton
Kukina Balun Gordana 1984 M Hrvatska 24/05 NE Utrka građana - 5km
Sačić Lana 2011 Ž Hrvatska Ak Sloboda 24/05 NE Dječja utrka - 400m
Vertuš Vlatka 1989 Ž Hrvatska IND 24/05 NE Utrka građana - 5km
VERTUŠ TOMISLAV 1986 M Hrvatska Individualac 24/05 NE Polumaraton
Škvorc Ivica 1978 M Hrvatska Individualac 24/05 NE Polumaraton
Miklaužić Željko 1982 M Hrvatska AK Varaždin 24/05 NE Polumaraton
Toplek Dario 1983 M Hrvatska Ind 24/05 NE Polumaraton
Toplek Natalija 1985 Ž Hrvatska Ind 24/05 NE Polumaraton
Geček Tomica 1990 M Hrvatska SRD 315 Sjeverozapad 24/05 NE Polumaraton
Janušić Mišel 1981 M Hrvatska USR sport za sve Mala Subotica / Mugači 24/05 NE Polumaraton
Čanaki Flamingo 1975 M Hrvatska Bsv Ludbreg 24/05 NE Polumaraton
Rogina Velimir 1985 M Hrvatska 24/05 NE Utrka građana - 5km
Rogina Lucas 2012 M Hrvatska 24/05 NE Dječja utrka - 400m
Košćak Filip 1990 M Hrvatska SRD 315 Sjeverozapad 24/05 NE Polumaraton
Solar Irena 1994 Ž Hrvatska Dvd Imbriovec 24/05 NE Vatrogasna utrka - 5km
Brezovec Martin 1983 M Hrvatska SRD 315 Sjeverozapad 24/05 NE Polumaraton
Horvat Viktorija 1992 Ž Hrvatska Individualka 24/05 NE Polumaraton
Dizdarević Jasmin 1961 M Hrvatska AK Glina 24/05 NE Utrka građana - 5km
Stepan Nikola 1974 M Hrvatska Individualac 24/05 NE Utrka građana - 5km
Labaš Jan 2011 M Hrvatska AK Sloboda 24/05 NE Dječja utrka - 400m
Kaniški Perica 1981 Ž Hrvatska 24/05 NE Polumaraton
Horvat Antonija 1985 Ž Hrvatska Tk Maraton Krapina 24/05 NE Polumaraton
Zebec Miroslav 1963 M Hrvatska TK Marathon 95 Varaždin 24/05 DA Polumaraton
Božović Luna 2011 Ž Hrvatska TK Marathon 95 24/05 NE Dječja utrka - 400m
Božović Goran 1983 M Hrvatska TK Marathon 95 24/05 NE Utrka građana - 5km
Stepan David 1985 M Hrvatska Lacijeva škola trčanja Novi Marof 24/05 NE Polumaraton
Božović Ela 1982 Ž Hrvatska TK Marathon 95 24/05 NE Utrka građana - 5km
Vuković Goran 1972 M Hrvatska DVD Kutina 24/05 NE Vatrogasna utrka - 5km
Vuković Sanja 1984 Ž Hrvatska DVD Kutina 24/05 NE Vatrogasna utrka - 5km
Knor Mario 1981 M Hrvatska Ind 24/05 NE Polumaraton
Modrić Sanja 1982 Ž Hrvatska BSV Ludbreg 24/05 NE Polumaraton
Čanaki Martina 1977 Ž Hrvatska Bsv Ludbreg 24/05 NE Polumaraton
Petrović Stjepan 2002 M Hrvatska AK "Sloboda" Varaždin 24/05 NE Polumaraton
Benko Siniša 1988 M Hrvatska 24/05 DA Polumaraton
Horvatek Matija 1986 M Hrvatska TK Marathon 95 24/05 NE Utrka građana - 5km
Maltar Ivan 1991 M Hrvatska ŠD Remetinec 24/05 NE Polumaraton
Jurković Neven 1974 M Hrvatska TK Ivančica Ivanec 24/05 NE Polumaraton
Vusilović Renata 1968 Ž Hrvatska Ak Varaždin 24/05 NE Polumaraton
Turk Matija 1982 M Hrvatska Marathon95 24/05 NE Polumaraton
Novak Matija 1993 M Hrvatska 24/05 NE Polumaraton
Možek Dino 1993 M Hrvatska TK Marathon 95 24/05 NE Polumaraton
Redžić Rahman 1978 M Hrvatska Ind 24/05 DA Polumaraton
Korotaj Vedran 1985 M Hrvatska Who dares wins 22/05 NE Polumaraton
Gregorinčić Ladislav 1963 M Hrvatska TK Marathon 95 Varaždin 20/05 NE Polumaraton