Sve reklamacije i primjedbe šaljite mailom na prijave@varazdinski-polumaraton.com

MOLIMO SVE KOJI UPLAĆUJU ZA NEKOG DRUGOG DA NAVEDU NA KOGA SE UPLATA ODNOSI

Popis prijavljenih

Prezime i ime G.R. Spol Država Klub Prijava Plaćeno Utrka
Peštaj Marin 2010 M Hrvatska Stubica 19/09 NE Polumaraton
Možanić Lara 2009 Ž Hrvatska Ind. 19/09 NE Utrka građana - 5km
Korpar Dalibor 1989 M Croatia 19/09 NE Polumaraton
Bajs David 2002 M Hrvatska DVD Donji Kneginec 19/09 NE Vatrogasna utrka - 5km
Valkaj Davor 1988 M Hrvatska 19/09 NE Utrka građana - 5km
Šestak David 1997 M Hrvatska Dvd Lužan Biškupečki 19/09 NE Vatrogasna utrka - 5km
Hozjan Vesna 1995 Ž Slovenija 19/09 NE Utrka građana - 5km
Kukina-Balun Romina 2011 Ž Hrvatska Omega 19/09 NE Dječja utrka - 400m
Kukina-Balun Gabrijel 2013 M Hrvatska Omega 19/09 NE Dječja utrka - 400m
Kukina-Balun Gordana 2011 Ž Hrvatska Omega 19/09 NE Dječja utrka - 400m
Hrabar Vjekoslav 1971 M Hrvatska TK Maksimir 19/09 NE Polumaraton
Magdić Mihael 1984 M Hrvatska DVD Donji Kneginec 19/09 NE Vatrogasna utrka - 5km
Vinko Mario 1981 M Hrvatska Rekreativac 19/09 NE Polumaraton
Slunjski Filip 2006 M Hrvatska KK Sjever 19/09 NE Dječja utrka - 800m
Špoljarić Mario 1973 M HRVATSKA IND 19/09 NE Utrka građana - 5km
Rajh Darko 1982 M Hrvatska Ind 18/09 NE Polumaraton
JEREŠIĆ ANTONIO 1997 M Hrvatska Decathlon 18/09 DA Utrka građana - 5km
Košćak Filip 1990 M Hrvatska Individualac 18/09 NE Polumaraton
Janči Dejan 1968 M Hrvatska Individualac 18/09 NE Polumaraton
Lončar Petar 1997 M Hrvatska Decathlon Varaždin 18/09 DA Utrka građana - 5km
Jambrović Danijel 1984 M Hrvatska AK Međimurje 18/09 NE Polumaraton
Severec Bruno 1986 M Hrvatska AK Dingo Boys 18/09 NE Polumaraton
Kovacic Sanela 1993 Ž Hrvatska Decathlon Varazdin 18/09 DA Utrka građana - 5km
Viderščak Melissa 1993 Ž Hrvatska 18/09 DA Utrka građana - 5km
Viderščak Dalibor 1993 M Hrvatska 18/09 DA Utrka građana - 5km
ŠANTEK MAJA 1986 Ž HRVATSKA SCH 2 TEAM 18/09 DA Utrka građana - 5km
ŠANTEK GORAN 1981 M HRVATSKA SCH 2 TEAM 18/09 DA Utrka građana - 5km
Sabolić Nela 2007 Ž Hrvatska AK Međimurje 18/09 NE Dječja utrka - 800m
Sabolić Anita 2011 Ž Hrvatska AK Međimurje 18/09 NE Dječja utrka - 400m
Šagud Goran 1970 M Hrvatska RBK Ku-ku-ri-ku 18/09 DA Utrka građana - 5km
Šagud Andreja 1972 Ž Hrvatska AK Zabok 18/09 DA Utrka građana - 5km
Poljanić Marko 1990 M Hrvatska MARATHON95 18/09 DA Polumaraton
Bakšić Marian 2005 M Hrvatska AK Glina 18/09 NE Utrka građana - 5km
Skelin Katarina 1993 Ž Hrvatska - 18/09 NE Utrka građana - 5km
Mataković Davor 1960 M Hrvatska AK Ka.tim 18/09 DA Polumaraton
Gotal Jasmina 1979 Ž Hrvatska Decathlon Varazdin 18/09 DA Utrka građana - 5km
Bernat Stjepan 1944 M Hrvatska AK Međimurje 18/09 DA Utrka građana - 5km
Turk Mirela 1989 Ž Hrvatska TK Marathon95 18/09 DA Polumaraton
Milihram Emil 1982 M Hrvatska 18/09 NE Polumaraton
Biškup Krešimir 1987 M Hrvatska Crossfit Zrinski 17/09 NE Utrka građana - 5km
Pišković Paula 2005 Ž Hrvatska Stubica 17/09 NE Dječja utrka - 800m
Krajnik Petra 2006 Ž Hrvatska Stubica 17/09 NE Dječja utrka - 800m
Flegar Lucija 2006 Ž Hrvatska Stubica 17/09 NE Dječja utrka - 800m
Matuša Jana 2006 Ž Hrvatska Stubica 17/09 NE Dječja utrka - 800m
Labaš Mihael 2007 M Hrvatska Stubica 17/09 NE Dječja utrka - 800m
Šobak Noa 2007 M Hrvatska Stubica 17/09 NE Dječja utrka - 800m
Dolić Dorian 2007 M Hrvatska Stubica 17/09 NE Dječja utrka - 800m
Peštaj Ana 2008 Ž Hrvatska Stubica 17/09 NE Dječja utrka - 800m
Pavlić Mateja 2008 Ž Hrvatska Stubica 17/09 NE Dječja utrka - 800m
Dolić Tia 2010 Ž Hrvatska Stubica 17/09 NE Dječja utrka - 400m
Blažinić Žagar Anja 2009 Ž Hrvatska Stubica 17/09 NE Dječja utrka - 400m
Čovran Petra 1990 Ž Hrvatska TK Swibir 17/09 DA Utrka građana - 5km
Štaba Ana Marija 1991 Ž Hrvatska 17/09 NE Utrka građana - 5km
Kovač Mateo 1999 M Hrvatska 17/09 NE Polumaraton
Kranjčec Luka 2010 M Hrvatska Tk Maraton Krapina 17/09 NE Utrka građana - 5km
Bistrović Emil 1979 M Hrvatska DVD Bedenec 17/09 NE Vatrogasna utrka - 5km
Petak Stjepan 1967 M Hrvatska DVD Bedenec 17/09 NE Vatrogasna utrka - 5km
Petric Juraj 2012 M Hrvatska 17/09 NE Dječja utrka - 400m
Kuzmić Petar 2010 M Hrvatska AK Križevci 17/09 NE Dječja utrka - 400m
Matačić Maja 1982 Ž Hrvatska TK Marathon 95, Varaždin 17/09 DA Polumaraton
Novosel Neven 1990 M Hrvatska 17/09 DA Polumaraton
Manitašević Ivan 1986 M Hrvatska PRESS GLASS - TRČI I PODRŽI 17/09 DA Utrka građana - 5km
Eržić Davor 1984 M Hrvatska PRESS GLASS - TRČI I PODRŽI 17/09 DA Utrka građana - 5km
Cepanec Kristijan 1993 M Hrvatska PRESS GLASS - TRČI I PODRŽI 17/09 DA Utrka građana - 5km
Kranjčec Valentino 1991 M Hrvatska PRESS GLASS - TRČI I PODRŽI 17/09 DA Utrka građana - 5km
Cafuk Mario 1986 M Hrvatska PRESS GLASS - TRČI I PODRŽI 17/09 DA Utrka građana - 5km
Ljubek Ljubica 1993 Ž Hrvatska PRESS GLASS - TRČI I PODRŽI 17/09 DA Utrka građana - 5km
Bobek Martina 1989 Ž Hrvatska PRESS GLASS - TRČI I PODRŽI 17/09 DA Utrka građana - 5km
Pofuk David 1997 M Hrvatska PRESS GLASS - TRČI I PODRŽI 17/09 DA Utrka građana - 5km
Dušak Dominik 1979 M Hrvatska PRESS GLASS - TRČI I PODRŽI 17/09 DA Utrka građana - 5km
Mavriček Darko 1982 M Hrvatska PRESS GLASS - TRČI I PODRŽI 17/09 DA Polumaraton
Posavec Dario 1986 M Hrvatska PRESS GLASS - TRČI I PODRŽI 17/09 DA Polumaraton
Obelić Marina 1968 Ž Hrvatska AK Varaždin 17/09 DA Utrka građana - 5km
Kleković Antonio 1993 M Hrvatska TK Zrinski/AK Zabok 17/09 NE Utrka građana - 5km
Bakšić Darko 2008 M Hrvatska AK Glina 17/09 NE Utrka građana - 5km
Bakšić Goran 2001 M Hrvatska AK Glina 17/09 NE Utrka građana - 5km
Martinec Renata 1985 Ž Hrvatska Ind 17/09 NE Utrka građana - 5km
Vrbanec Marko 1996 M Hrvatska AK Zabok 16/09 NE Utrka građana - 5km
Breški Anita 1983 Ž Hrvatska Ak Varaždin 16/09 DA Utrka građana - 5km
Bakiš Vita 2013 Ž Hrvatska 16/09 NE Dječja utrka - 400m
Bakiš Lara 2012 Ž Hrvatska 16/09 NE Dječja utrka - 400m
Horvat Renato 1988 M Hrvatska Individualac 16/09 DA Utrka građana - 5km
Banek Ivan 2010 M Hrvatska AK Sloboda Varaždin 16/09 NE Dječja utrka - 400m
Jakšić Jakov 2006 M Hrvatska Ak Martin Dugo Selo 16/09 NE Dječja utrka - 800m
Novosel Tibor 1996 M Hrvatska Decathlon Varaždin 16/09 DA Utrka građana - 5km
Putanec Gordan 1965 M Hrvatska AK SLJEME 16/09 NE Polumaraton
Lacković Anita 1979 Ž Hrvatska AK SLJEME 16/09 NE Polumaraton
Možanić Tomislav 1979 M Hrvatska Decathlon Varaždin 16/09 DA Utrka građana - 5km
Kregar Ilija 2009 M Hrvatska Tk Marathon 95 16/09 DA Utrka građana - 5km
Pavčec-Kregar Ana 1982 Ž Hrvatska Tk Marathon 95 16/09 DA Utrka građana - 5km
Antolović Martina 1992 Ž Hrvatska Decathlon Varaždin 16/09 DA Utrka građana - 5km
Culej Jelena 1982 Ž Hrvatska AK Sljeme 16/09 DA Polumaraton
Čuvar Marko 1993 M Hrvatska AK Sljeme 16/09 DA Polumaraton
Janković Dragan 1961 M Hrvatska AK Sljeme 16/09 DA Polumaraton
Šimunović Silvia 1984 Ž Hrvatska Atletski klub Sljeme 16/09 DA Polumaraton
Poustecki Sandi 1995 M Hrvatska Decathlon Varaždin 16/09 DA Utrka građana - 5km
Jankovic Sipus Petra 1992 Ž Hrvatska Decathlon Varazdin 16/09 DA Utrka građana - 5km
Sajko Romana 1992 Ž Hrvatska Decathlon Varazdin 16/09 DA Utrka građana - 5km
Korošic Renata 1971 Ž Hrvatska Tk Marathon95 16/09 NE Utrka građana - 5km
Kralj Nenad 1970 M Hrvatska Ind 16/09 NE Utrka građana - 5km
Šestak Vlado 1966 M Hrvatska Ind 15/09 DA Polumaraton
Sačić Lana 2011 Ž Hrvatska 15/09 NE Dječja utrka - 400m
HOJSAK SARA 2013 Ž HRVATSKA TK 3MAX 15/09 NE Dječja utrka - 400m
Petak Darko 1972 M Hrvatska DVD Bedenec 15/09 NE Vatrogasna utrka - 5km
Gašparić Kristijan 1977 M Hrvatska Ak.Varaždin 15/09 DA Polumaraton
Težački Silvija 1980 Ž Hrvatska Šimunec gym Varaždin 15/09 NE Utrka građana - 5km
Težački Danica 1961 Ž Hrvatska 15/09 NE Utrka građana - 5km
Graberec Gordana 1970 Ž Hrvatska DVD Hrebinec 15/09 NE Vatrogasna utrka - 5km
Graberec Ivan 1991 M Hrvatska DVD Hrebinec 15/09 NE Vatrogasna utrka - 5km
Graberec Ivan 1964 M Hrvatska DVD Hrebinec 15/09 NE Vatrogasna utrka - 5km
Graberec Mario 1996 M Hrvatska DVD Hrebinec 15/09 NE Vatrogasna utrka - 5km
Šafarić Đorđe 1976 M Hrvatska 15/09 DA Polumaraton
Čižmešija Nenad 1983 M Hrvatska TK Kotoripski begači 15/09 DA Polumaraton
Terek Darko 1981 M Hrvatska Individualac 15/09 DA Polumaraton
Čorko Marina 1982 Ž Hrvatska MIV 15/09 DA Utrka građana - 5km
Petek Karolina 1976 Ž Hrvatska MIV 15/09 DA Utrka građana - 5km
Petrinić Dario 1984 M Hrvatska BSV Ludbreg 15/09 NE Utrka građana - 5km
Režek Robert 1990 M Hrvatska AK Jastreb 15/09 DA Polumaraton
Golner Tihomir 1979 M Hrvatska 15/09 NE Polumaraton
Zadravec Matija 1989 M Hrvatska AK Varaždin 14/09 NE Polumaraton
Habunek Davorin 1982 M Hrvatska IND 14/09 DA Polumaraton
Turković Damir 1981 M Hrvatska IND 14/09 DA Utrka građana - 5km
Grgurević Turković Antonija 1983 Ž Hrvatska IND 14/09 DA Utrka građana - 5km
Goričanec Ana 2007 Ž Hrvatska Ak varazdin 14/09 NE Utrka građana - 5km
Tuđan Bartol 2009 M Hrvatska TK Varteks 14/09 NE Dječja utrka - 400m
Turković Jan 2008 M Hrvatska IND 14/09 NE Dječja utrka - 800m
Kapun Goran 1987 M Hrvatska 14/09 DA Utrka građana - 5km
Gudić Marcela 2003 Ž Hrvatska Ak Križevci 14/09 DA Utrka građana - 5km
Hunjak Dominik 1999 M Hrvatska Ak Križevci 14/09 DA Utrka građana - 5km
Zidarić Mirjana 1969 Ž Hrvatska AK Varaždin 14/09 DA Utrka građana - 5km
Marek Ivan 1998 M Hrvatska AK Borik 14/09 NE Polumaraton
Smrečki Dino 2013 M Hrvatska Ind 14/09 NE Dječja utrka - 400m
Čovran Zoran 1982 M Hrvatska TK SWIBIR 14/09 DA Polumaraton
Šantek Ivan 1979 M Hrvatska Individualac 14/09 DA Polumaraton
Đogolović Goran 1986 M Hrvatska Ak Sljeme 14/09 NE Polumaraton
Šipuš Ljiljana 1967 Ž Hrvatska DVD Mala Subotica 14/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Juras Saša 1973 M Hrvatska IND 13/09 DA Utrka građana - 5km
Balaša Ivančica 1973 Ž Hrvatska Ind 13/09 DA Utrka građana - 5km
Jambrešić Iris 1999 Ž Hrvatska Individualac 13/09 DA Polumaraton
Jambrešić Nika 2004 Ž Hrvatska AK Mursko Središće 13/09 DA Utrka građana - 5km
Jambrešić Anja 2004 Ž Hrvatska AK Mursko Središće 13/09 DA Utrka građana - 5km
Zamuda Mario 1980 M Hrvatska Ak Međimurje Čakovec 13/09 DA Utrka građana - 5km
Lacković Anica 1968 Ž Hrvatska AK Varaždin 13/09 DA Utrka građana - 5km
Dračar Ivan 1996 M Hrvatska AK Agram 13/09 DA Polumaraton
Strniščak Mario 1977 M Hrvatska 13/09 DA Utrka građana - 5km
Tomšić Romina 1970 Ž Hrvatska Individualac 13/09 DA Utrka građana - 5km
Tomšić Rea 2001 Ž Hrvatska Individialac 13/09 DA Utrka građana - 5km
Glavina Eleonora 1971 Ž Hrvatska Atletski klub Međimurje 13/09 DA Utrka građana - 5km
Trupković Enna 2003 Ž Hrvatska VSU Merhatovec 13/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Ficko Goran 1986 M Hrvatska Ind 13/09 NE Utrka građana - 5km
Boj Nataša 1969 Ž Hrvatska - 13/09 DA Utrka građana - 5km
Bajs Ivana 2000 Ž Hrvatska DVD Donji Kneginec 13/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Zrna Nina 1976 Ž Hrvatska BK Prelog 13/09 DA Utrka građana - 5km
Fotak Dario 1998 M Hrvatska Ind 13/09 DA Polumaraton
Zeljko Ivana 1996 Ž Hrvatska AK "Međimurje" Čakovec 13/09 NE Utrka građana - 5km
Sučić Vice 1971 M Hrvatska Ak Borik / USP Omege Bjelovar 13/09 DA Polumaraton
Đurin Snježana 1969 Ž Hrvatska IND 13/09 DA Utrka građana - 5km
Poljanac Renata 1976 Ž Hrvatska AK Sljeme 13/09 DA Polumaraton
Martinez Jasenka 1959 Ž Hrvatska TK Marathon 95 13/09 DA Polumaraton
Mekota Ivica 1995 M Hrvatska IND 13/09 NE Utrka građana - 5km
Šipuš Valentin 1961 M Hrvatska DVD Mala Subotica 13/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Hladnik Andrej 1989 M Hrvatska Ak Varaždim 13/09 NE Polumaraton
Cuković Zoran 1962 M Hrvatska Udruga Physis 13/09 DA Polumaraton
Slunjski Ivančica 1978 Ž Hrvatska Udruga Physis 13/09 DA Polumaraton
Lacković Antonela 1999 Ž Hrvatska 13/09 DA Utrka građana - 5km
Gorički Jelena 1991 Ž Hrvatska SD Lastavica/AK Zabok 13/09 DA Utrka građana - 5km
Buntak Simon 1983 M Hrvatska SD Lastavica 13/09 DA Utrka građana - 5km
Stipić Zvonko 1936 M Hrvatska Križevci 12/09 DA Utrka građana - 5km
Nemčić Silvija 1978 Ž Hrvatska Škola trčanja Križevci 12/09 DA Utrka građana - 5km
Turk Noa 2005 M Hrvatska Boksački klub Omega 12/09 DA Utrka građana - 5km
Majstor Mia 1990 Ž Hrvatska 12/09 DA Polumaraton
Bunić Nikola 1990 M Hrvatska Ind 12/09 DA Polumaraton
Perkušić Zvonimir 1953 M Hrvatska Ak fit zaprešić 12/09 DA Polumaraton
Lučić Božidar Stjepan 1992 M Hrvatska AK Borik 12/09 DA Polumaraton
Harmicar Mihael 1997 M Hrvatska 12/09 DA Polumaraton
Balent Dubravko 1969 M Hrvatska PD Bundek Mursko Središće 12/09 NE Utrka građana - 5km
Solić Dinko 1981 M Hrvatska DVD Varaždin 12/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Horvat Ljiljana 1979 Ž Hrvatska Ind. 12/09 NE Utrka građana - 5km
Horvat Davor 1978 M Hrvatska Ind. 12/09 NE Utrka građana - 5km
Cessare Daniel 1944 M Hrvatska AK Sljeme 12/09 DA Utrka građana - 5km
Cmrečki Zvonko 1946 M Hrvatska TK Kotoripski Begači 12/09 DA Utrka građana - 5km
Petak Zvonimir 1962 M Hrvatska TK Marathon 95 Varaždin 12/09 DA Utrka građana - 5km
Pavličević Dario 1992 M Hrvatska DvD Imbriovec 12/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Gašparec Ivana 1983 Ž Hrvatska Ind 12/09 NE Polumaraton
Šimunčić Jasenka 1974 Ž Hrvatska AK Varaždin 11/09 DA Utrka građana - 5km
Šimunčić Neven 1970 M Hrvatska AK Varaždin 11/09 DA Utrka građana - 5km
Križanić Zoran 1990 M Hrvatska AK Varaždin 11/09 DA Polumaraton
Mikac Jan 2011 M Hrvatska 11/09 NE Dječja utrka - 400m
Mikac Leon 2011 M Hrvatska 11/09 NE Dječja utrka - 400m
Martinčević Predrag 1973 M Hrvatska AK Varaždin 11/09 DA Polumaraton
Bartolec Robertino 1984 M Hrvatska 11/09 DA Polumaraton
Simon Borislav 1952 M Hrvatska AK Maksimir 11/09 DA Utrka građana - 5km
Bosnić Sandra 1966 Ž Hrvatska MK Festina Lente 11/09 NE Polumaraton
Bunić Kljaić Ana 1983 Ž Hrvatska 11/09 NE Utrka građana - 5km
Sterjovski Risto 1977 M Hrvatska DTW Team 11/09 DA Utrka građana - 5km
Canjuga Krunoslav 1981 M Hrvatska 11/09 DA Polumaraton
Kušen Ivan 1984 M Hrvatska - 11/09 DA Utrka građana - 5km
Rukelj Krunoslav 1975 M Hrvatska Individualac 11/09 DA Utrka građana - 5km
Prpa Katarina 2013 Ž Hrvatska 11/09 NE Dječja utrka - 400m
Prpa Tonka 2010 Ž Hrvatska Maraton klub Velika Gorica 11/09 NE Dječja utrka - 400m
Prpa Ivica 1973 M Hrvatska Maraton klub Velika Gorica 11/09 NE Utrka građana - 5km
Prpa Severina 2008 Ž Hrvatska Maraton klub Velika Gorica 11/09 NE Utrka građana - 5km
Jankulija Krunoslav 1977 M Hrvatska DVD Mala Subotica 11/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Horvat Jelena 2006 Ž Hrvatska VSU Merhatovec 11/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Horvat Saša 1991 M Hrvatska VSU Žiškovec 11/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Zadravec Radovan 1970 M Hrvatska VSU Žiškovec 11/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Vugrinec Mateja 1991 Ž Hrvatska VSU Žiškovec 11/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Drumev Dimitar 1977 M Hrvatska AK Varaždin 11/09 DA Polumaraton
Habijan Damir 1982 M Hrvatska Ak Zabok 11/09 NE Polumaraton
Horvat Neven 1978 M Hrvatska DVD Lopatinec 11/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Horvat Vlatka 1980 Ž Hrvatska DVD Lopatinec 11/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Golec Mihael 2001 M Hrvatska AK Borik 11/09 DA Utrka građana - 5km
Čorba Ivan 1969 M Hrvatska Tk Marathon95 11/09 DA Polumaraton
Ciglar Marko 1977 M Hrvatska BK Prelog 11/09 DA Utrka građana - 5km
Konjević Davor 1983 M Hrvatska TK Marathon 95 11/09 DA Polumaraton
Videc Adela 1991 Ž Hrvatska 11/09 NE Utrka građana - 5km
Tuksar Stanko 1975 M Hrvatska Muraken Gym Mursko Središće 11/09 DA Polumaraton
Milinković Josip 1965 M Hrvatska AK Velebit 2001 11/09 DA Polumaraton
Šimunić Marta 1995 Ž Hrvatska Vujec Running Team 11/09 DA Polumaraton
Jankulija Martina 1978 Ž Hrvatska DVD Mala Subotica 10/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Kregar Ivan 2007 M Hrvatska Tk Marathon95 10/09 DA Utrka građana - 5km
Pavčec Nikola 1980 M Hrvatska 10/09 NE Utrka građana - 5km
Zavrtnik Leon 2013 M Hrvatska 10/09 NE Dječja utrka - 400m
Zavrtnik Ivana 1986 Ž Hrvatska 10/09 DA Utrka građana - 5km
Gudić Anamaria 2006 Ž Hrvatska AK KRIZEVCI 10/09 NE Dječja utrka - 800m
Gudić Danijela 1974 Ž Hrvatska AK KRIZEVCI 10/09 DA Utrka građana - 5km
Buhin Neven 1992 M Hrvatska Ak Varaždin 10/09 NE Utrka građana - 5km
Mašić Miroslav 1969 M Hrvatska Fit for life 10/09 DA Polumaraton
Jajaš Katja 1971 Ž Hrvatska Fit for life 10/09 DA Polumaraton
Jančec Eva 1998 Ž Hrvatska - 10/09 DA Utrka građana - 5km
Božović Luna 2011 Ž Hrvatska TK Marathon 95 10/09 NE Dječja utrka - 400m
Kutleša Ivan 1988 M Hrvatska Ak Borik 10/09 DA Polumaraton
Dominko Darko 1969 M Hrvatska Zagorje adventure team 10/09 NE Utrka građana - 5km
Nedelkovski Dragan 1951 M Hrvatska AK Međimurje Čakovec 10/09 DA Polumaraton
Bjelajac Andrej 1973 M Hrvatska Ind 10/09 NE Polumaraton
Šafranko Ida 1996 Ž Hrvatska AK Sljeme 10/09 DA Polumaraton
Šafranko Edvin 1967 M Hrvatska AK Sljeme 10/09 DA Polumaraton
Šarić Tanja 1968 Ž Hrvatska Ak Maksimir 10/09 DA Polumaraton
Buljan Juro 1975 M Hrvatska AK Maksimir 10/09 DA Polumaraton
Petrinić Valentina 1993 Ž Hrvatska BSV Ludbreg 10/09 DA Utrka građana - 5km
Prvonožac Vita 2008 Ž Hrvatska AK BORIK 10/09 NE Utrka građana - 5km
Prvonožac Josip 1981 M Hrvatska AK BORIK 10/09 NE Polumaraton
Težak Dubravka 2000 Ž Hrvatska 10/09 DA Utrka građana - 5km
Jurman Jana 2008 Ž Hrvatska TK MARATHON 95 10/09 DA Utrka građana - 5km
Težak Ratko 1968 M Hrvatska AK Koprivnica 10/09 DA Utrka građana - 5km
Balaž Vanda 1975 Ž Hrvatska TK MARATHON 95 10/09 DA Utrka građana - 5km
Sminderovac Kristijan 1974 M Hrvatska DVD Željezničar 09/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Bauer Manitašević Damira 1989 Ž Hrvatska 09/09 DA Utrka građana - 5km
Kreč Sonja 1991 Ž Hrvatska SRD 315 Sjeverozapad 09/09 DA Polumaraton
Vorih Vjekoslav 1970 M Hrvatska TK Ivančica Ivanec 09/09 DA Polumaraton
Ljubić Zdravko 1962 M Hrvatska AK KOPRIVNICA 09/09 DA Utrka građana - 5km
Pađen Marija 1989 Ž Hrvatska AK VELEBIT 2001. 09/09 NE Polumaraton
Majić Domagoj 1986 M Hrvatska 09/09 DA Polumaraton
Stipčević Josip 1980 M Hrvatska AK Sljeme 09/09 NE Polumaraton
Dukarić Dražen 1963 M Hrvatska AK Sljeme 09/09 NE Utrka građana - 5km
Jonjić Siniša 1981 M Hrvatska AK Maraton Vukovar 09/09 DA Polumaraton
Radić Damir 1979 M Hrvatska AK Maraton Vukovar 09/09 DA Polumaraton
Šagi Janko 2012 M Hrvatska 09/09 NE Dječja utrka - 400m
Piljaš Lidija 1980 Ž Hrvatska AK Maraton Vukovar 09/09 DA Polumaraton
Makar Šagi Jelena 1983 Ž Hrvatska 09/09 DA Utrka građana - 5km
Morović Renata 1974 Ž Hrvatska Individualac 09/09 NE Utrka građana - 5km
Lučić Igor 1978 M Hrvatska DTW Team 09/09 DA Utrka građana - 5km
Bobek Ivan 2002 M Hrvatska DVD Jakopovec 09/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Ledenko Sebastijan 1981 M Hrvatska AK Varazdin 09/09 NE Polumaraton
Korošic Franjo 1965 M Hrvatska Tk marathon95 08/09 DA Polumaraton
Mlinarić Mirjana 1956 Ž Hrvatska TK Kotoripski begači 08/09 NE Polumaraton
Furdi Mirjana 1968 Ž Hrvatska IND 08/09 DA Polumaraton
Furdi Mia 2005 Ž Hrvatska TK Kotoripski begači 08/09 DA Utrka građana - 5km
Markić Nikola 1982 M Hrvatska Ak Plitvice 08/09 NE Polumaraton
Sabolić Tomislav 1983 M Hrvatska IND 08/09 DA Polumaraton
Gašparić Dragutin 1955 M Hrvatska TK Kotoripski begači 08/09 DA Polumaraton
Furdi Stjepan 1964 M Hrvatska IND 08/09 NE Polumaraton
Mihalec Petar 1988 M Hrvatska Eko Udruga Murščak 08/09 NE Utrka građana - 5km
Horvat Marko 1987 M Hrvatska Škola trčanja Križevci 08/09 DA Utrka građana - 5km
Sajko Ana 1981 Ž Hrvatska Ak Varazdin 08/09 DA Polumaraton
Skelin Mile 1962 M Hrvatska AK Šibenik 08/09 NE Polumaraton
Gložinić Antonio 2003 M Hrvatska 08/09 NE Polumaraton
Filip Tamara 1987 Ž Hrvatska Individualac 08/09 DA Utrka građana - 5km
Bencek Krunoslav 1983 M Hrvatska SRK Baraber 08/09 DA Polumaraton
Martinovic Josip 1981 M Hrvatska MK Velika Gorica 08/09 DA Polumaraton
Novinić Ines 1979 Ž Hrvatska Ind 08/09 DA Utrka građana - 5km
Janković Vesna 1980 Ž Hrvatska Nexe Team 08/09 DA Polumaraton
Draksler Goran 1969 M Hrvatska Glasnici istine 08/09 DA Polumaraton
Plemeniti Jasna 1977 Ž Hrvatska Nexe team 08/09 DA Polumaraton
Slavin Valerijo 1992 M Hrvatska DVD Imbriovec 08/09 NE Vatrogasna utrka - 5km
Novak Aljaž 1991 M Slovenija Ak Ormož 08/09 NE Utrka građana - 5km
Balaž Tvrtko 1974 M Hrvatska MURAKEN GYM 08/09 DA Utrka građana - 5km
Anđelić Kristijan 1985 M Hrvatska AK MARATON VUKOVAR 08/09 DA Polumaraton
Antoljak Mirko 1969 M Hrvatska Ind 08/09 DA Polumaraton
Toplek Davor 1988 M Hrvatska DVD Žiškovec 07/09 NE Vatrogasna utrka - 5km
Kovačević Stjepan 1988 M Hrvatska 07/09 DA Polumaraton
Pešić Lovro 2009 M Hrvatska Ak Dinamo Zrinjevac 07/09 NE Dječja utrka - 400m
Bakiš Nikola 1978 M Hrvatska 07/09 DA Polumaraton
Latin Krste 1970 M Hrvatska Mk Festina Lente 07/09 NE Polumaraton
Keler Fundak Snježana 1982 Ž Hrvatska Ind 07/09 NE Utrka građana - 5km
Kolarić Igor 1977 M Hrvatska 07/09 DA Polumaraton
Horvat Darko 1980 M Hrvatska Dvd Draškovec 07/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Horvat Dubravka 1980 Ž Hrvatska Dvd Draškovec 07/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Šafarić Marko 1992 M Hrvatska Ind 07/09 NE Utrka građana - 5km
Katanec Petra 2005 Ž Hrvatska 07/09 NE Utrka građana - 5km
Grgić Katarina 1983 Ž Hrvatska 07/09 NE Polumaraton
Košćak Luka 1994 M Hrvatska DVD Gornji Kućan 07/09 NE Vatrogasna utrka - 5km
Bača Marina 1974 Ž Hrvatska AK Varaždin 07/09 DA Utrka građana - 5km
Hofer Dijana 1968 Ž Hrvatska IND 07/09 NE Utrka građana - 5km
Dolenec Marina 1980 Ž Hrvatska TK Kotoripski Begači 07/09 DA Utrka građana - 5km
Šagi Ivano 2010 M Hrvatska Individualac 07/09 NE Dječja utrka - 400m
Šagi Janko 2012 M Hrvatska Individualac 07/09 DA Utrka građana - 5km
Šagi Dražen 1977 M Hrvatska Individualac 07/09 DA Utrka građana - 5km
Sakač Petra 1978 Ž Hrvatska Ak Varaždin-Lacijeva škola trčanja 07/09 DA Utrka građana - 5km
Sakač Mario 1974 M Hrvatska Ak Varaždin-Lacijeva škola trčanja 07/09 DA Utrka građana - 5km
Pintarić Drago 1950 M Hrvatska TK Kotoripski begači 07/09 DA Polumaraton
Obradović Mario 1956 M Hrvatska IND 06/09 DA Polumaraton
Đumić Zlatko 1979 M Hrvatska RUN4FUN 06/09 DA Polumaraton
Krčmar Dino 1999 M Hrvatska Individualac 06/09 NE Utrka građana - 5km
Kovačić Boris 1962 M Hrvatska Individualac 06/09 DA Utrka građana - 5km
Poljak Tomislav 1979 M Hrvatska AK Martin Dugo Selo 06/09 DA Polumaraton
Cestar Leon 2005 M Hrvatska Individualac 06/09 DA Utrka građana - 5km
Težački Darko 1974 M Hrvatska TK Marathon 95 Varaždin 06/09 DA Polumaraton
Čonkaš Višnja 1982 Ž Hrvatska Ak Varaždin 06/09 DA Polumaraton
Jalšić Kristina 1979 Ž Hrvatska 06/09 DA Polumaraton
Barić Valentina 1987 Ž Hrvatska TK Kotoripski begači 06/09 DA Polumaraton
Faber Tea 1989 Ž Hrvatska AK Dubrovnik 06/09 DA Polumaraton
Ernoić Dora 1996 Ž Hrvatska IND 06/09 DA Polumaraton
Domislovic Marin 2005 M Hrvatska Omega 06/09 NE Dječja utrka - 800m
Domislovic Dominik 2010 M Hrvatska Omega 06/09 NE Dječja utrka - 400m
Domislovic Leona 2008 Ž Hrvatska Omega 06/09 NE Dječja utrka - 800m
Hercigonja Petar 1980 M Hrvatska 06/09 NE Polumaraton
Lukša Damir 1991 M Hrvatska TK KOTORIPSKI BEGAČI 06/09 DA Utrka građana - 5km
Matejaš Dorijan 2007 M Hrvatska SD Lastavica 06/09 DA Utrka građana - 5km
Matejaš Krešimir 1978 M Hrvatska SD Lastavica 06/09 DA Utrka građana - 5km
Matejaš Mario 1976 M Hrvatska SD Lastavica 06/09 DA Utrka građana - 5km
Horvat Tomislav 1989 M Hrvatska Individualac 06/09 NE Utrka građana - 5km
Bihar Vesna 1970 Ž Hrvatska Individualac 06/09 NE Utrka građana - 5km
Horvat Klaudija 1993 Ž Hrvatska Individualac 06/09 NE Utrka građana - 5km
Pongračić Mario 1967 M Hrvatska TK Marathon 95, Varaždin 06/09 DA Polumaraton
Tkalčec Niko 1997 M Hrvatska 05/09 DA Polumaraton
Stanko Davor 1986 M Hrvatska Individualac 05/09 DA Polumaraton
Oulovsky Josip 1993 M Hrvatska AK FIT ZAPRESIC 05/09 DA Utrka građana - 5km
Hanžek Zdravko 1956 M Hrvatska AK Varaždin 05/09 DA Polumaraton
Gregurić Vesna 1979 Ž Hrvatska 05/09 DA Utrka građana - 5km
Perko Bojan 1982 M Hrvatska DVD Lopatinec 05/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Horvat Miroslav 1971 M Hrvatska DVD Mali Mihaljevec 05/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Hančić Luka 1996 M Hrvatska 05/09 DA Utrka građana - 5km
Črnjak Mario 1980 M Hrvatska AK Međimurje 05/09 DA Polumaraton
Lončar Davor 1989 M Hrvatska IND 05/09 DA Utrka građana - 5km
Cenko Zvonko 1957 M Hrvatska Bsv Ludbreg 05/09 DA Utrka građana - 5km
Paver Željko 1951 M Hrvatska AK Maksimir 05/09 NE Polumaraton
Vadlja Valentina 1993 Ž Hrvatska DVD Mala Subotica 05/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Lusavec Drago 1964 M Hrvatska Marathon 95 05/09 NE Polumaraton
Živković Ante 1990 M Hrvatska AK Dubrovnik 05/09 NE Polumaraton
Rac Estera 1978 Ž Hrvatska AK Koprivnica 04/09 NE Polumaraton
Bogović Magdalena 1997 Ž Hrvatska 04/09 NE Utrka građana - 5km
Kolac Božidar 1978 M Hrvatska AK Međimurje 04/09 DA Polumaraton
Dilber Dario 1975 M Hrvatska AK Varaždin 04/09 DA Polumaraton
Kuzmić Igor 1979 M Hrvatska AK Križevci 04/09 NE Polumaraton
Orehovec Dražen 1981 M Hrvatska TK Kotoripski begači 04/09 NE Polumaraton
Šegović Romano 1994 M Hrvatska 04/09 DA Utrka građana - 5km
Maltar Alen 1973 M Hrvatska Tk Kotoripski begaci 04/09 DA Polumaraton
Zrinski Tomislav 1989 M Hrvatska IND 04/09 NE Utrka građana - 5km
Žimbrek Vesna 1962 Ž Hrvatska HANZA TRČI 04/09 DA Polumaraton
Bašić Ines 1992 Ž Hrvatska Ak FIT 04/09 NE Polumaraton
Posavec Ana-Mary 1988 Ž Hrvatska Fitness centar 'ADVANCE' 03/09 NE Utrka građana - 5km
Plačko Paulina 1984 Ž Hrvatska Kotoribski begaci 03/09 NE Polumaraton
Špoljar Robert 1993 M Hrvatska T.K. "Rudolf Perešin" Gornja Stubica 03/09 NE Polumaraton
Matulin Krunoslav 1974 M Hrvatska Ind 03/09 NE Polumaraton
Njegovec Filip 2000 M Hrvatska Ak Varaždin 03/09 DA Polumaraton
Horvat Josip 1944 M Hrvatska TK Marathon 95, Varaždin 02/09 NE Utrka građana - 5km
Horvat Stjepan 1948 M Hrvatska TK Marathon 95, Varaždin 02/09 NE Polumaraton
Kolarić Tin 2011 M Hrvatska 02/09 NE Dječja utrka - 400m
Horvat Denis 1991 M Hrvatska TK KOTORIPSKI BEGACI 02/09 DA Polumaraton
Čorko Luka 2003 M Hrvatska DVD VARAŽDIN 02/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Miklaužić Željko 1982 M Hrvatska DVD VARAŽDIN 02/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Muha Branko 1954 M Hrvatska TK Marathon 95 Varaždin 02/09 DA Utrka građana - 5km
Sovar Sandra 1973 Ž Hrvatska AK MEĐIMURJE 02/09 DA Polumaraton
Horvat Alenka 1973 Ž Hrvatska AK VARAŽDIN 02/09 DA Polumaraton
Mihordin Martina 1980 Ž Hrvatska AK Martin Dugo Selo 02/09 NE Polumaraton
Kurtanjek Stjepan 1951 M Hrvatska SD Lastavica 02/09 DA Polumaraton
Pačandi Dino 1991 M Hrvatska TK Swibir 02/09 DA Polumaraton
Cingesar Matija 1992 M Hrvatska IND 02/09 DA Utrka građana - 5km
Igrec Matija 1986 M Hrvatska 02/09 DA Utrka građana - 5km
Rubinić Kristijan 1991 M Hrvatska AK Jastreb 99 01/09 DA Polumaraton
Okreša Darko 1972 M Hrvatska IND 01/09 NE Utrka građana - 5km
Ramirez Andres 1977 M SAD 01/09 NE Polumaraton
Zajec Matea 1986 Ž Hrvatska 01/09 NE Polumaraton
Strahija Dragan 1973 M Hrvatska Idv 01/09 DA Vatrogasna utrka - 5km
Smrečki Marina 1988 Ž Hrvatska IND 01/09 DA Utrka građana - 5km
Solar Monika 1995 Ž Hrvatska DVD Imbriovec 01/09 NE Vatrogasna utrka - 5km
Štrobilius Darko 1972 M Hrvatska Ak Fit 31/08 DA Polumaraton
Taradi Mihalović Jelena 1987 Ž Hrvatska AK Međimurje Čakovec 31/08 NE Polumaraton
Goričanec Jelena 1991 Ž Hrvatska Individualac 31/08 DA Utrka građana - 5km
Kvakan Dražen 1987 M Hrvatska Ak Varazdin 31/08 DA Polumaraton
Ledinko Sanja 1984 Ž Hrvatska IND 31/08 DA Utrka građana - 5km
Ledinko Renata 1986 Ž Hrvatska IND 31/08 DA Utrka građana - 5km
Lesar Diana 1988 Ž Hrvatska Cheerleaders Livi 31/08 DA Polumaraton
Bačurin Anđelko 1965 M Hrvatska Ind 31/08 NE Polumaraton
Majcen Simon 1990 M Hrvatska 31/08 DA Polumaraton
Martinek Adam 1994 M Hrvatska AK Koprivnica 31/08 NE Utrka građana - 5km
Kurte Lucija 1988 Ž Hrvatska AK Koprivnica 31/08 NE Utrka građana - 5km
Beriša Sebastijan 1972 M Hrvatska AK Varaždin 31/08 DA Polumaraton
Zorko Marko 1989 M Hrvatska DVD Kneginec Gornji 31/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Grabar Mario 1978 M Hrvatska DVD Kneginec Gornji 31/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Grudiček Tomislav 1989 M Hrvatska DVD Kneginec Gornji 31/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Grudiček Antonio 1991 M Hrvatska DVD Kneginec Gornji 31/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Cvek Mihael 1995 M Hrvatska DVD Kneginec Gornji 31/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Cvek Marko 1989 M Hrvatska DVD Kneginec Gornji 31/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Šokota Đurđica 1965 Ž Hrvatska MK FESTINA LENTE ZADAR 31/08 DA Polumaraton
Kaniški Perica 1981 Ž Hrvatska 31/08 NE Polumaraton
Nešović Darko 1977 M Hrvatska MK Festina Lente 31/08 DA Polumaraton
Megla Tomislav 1978 M Hrvatska PRLJAVI d.d. 31/08 DA Polumaraton
Gulin Natalija 1966 Ž Hrvatska MK Festina Lente Zadar 31/08 DA Polumaraton
Bosnić Oliver 1962 M Hrvatska MK Festina Lente 31/08 DA Polumaraton
Žvorc Denis 1982 M Hrvatska 31/08 DA Polumaraton
Jakušić Nikola 1982 M Hrvatska INDIVIDUALAC 31/08 DA Polumaraton
Stepan Marijan 1979 M Hrvatska BK Marlex 31/08 DA Polumaraton
Brlečić Darko 1976 M Hrvatska JVP Grada Zagreba 31/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Žokvić Branka 1987 Ž Hrvatska AK Fit 31/08 DA Polumaraton
Šimunić Damir 1977 M Hrvatska AK Međimurje Čakovec 30/08 DA Polumaraton
Mašić Ivana 1977 Ž Hrvatska IND 30/08 DA Utrka građana - 5km
Prutki Danijel 1974 M Hrvatska 30/08 DA Utrka građana - 5km
Peras Dijana 1986 Ž Hrvatska CrossFit Zrinski 30/08 DA Polumaraton
Braniša Tomislav 1984 M Hrvatska VSU Merhatovec 30/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Šarić Jerko 1968 M Hrvatska MK FESTINA Lente 29/08 DA Polumaraton
Prutki Barbara 2007 Ž Hrvatska ind. 29/08 DA Utrka građana - 5km
Prutki Violeta 1976 Ž Hrvatska ind. 29/08 DA Utrka građana - 5km
Drakula Darko 1983 M Hrvatska AK Sljeme 28/08 DA Polumaraton
Mahovlić Ines 1977 Ž Hrvatska AK Žumberak 28/08 NE Polumaraton
Čekunec Ivica 1964 M Hrvatska Pušćine 28/08 NE Polumaraton
Jagačić Anamarija 1994 Ž Hrvatska AK Varaždin 28/08 DA Utrka građana - 5km
Sokolić Kristijan 1971 M Hrvatska TK Marathon 95 Varaždin 28/08 DA Polumaraton
Meštrić Anamarija 1999 Ž Hrvatska 28/08 DA Utrka građana - 5km
Cestar Tomislav 1974 M Hrvatska Individualac 28/08 DA Polumaraton
Jakušić Ivana 1984 Ž Hrvatska 27/08 DA Utrka građana - 5km
Sajko Željko 1981 M Hrvatska Ak Varazdin 27/08 NE Polumaraton
Korotaj Vedran 1985 M Hrvatska TK Marathon 95 Varaždin 27/08 DA Polumaraton
Cvitanović Luka 1989 M Hrvatska 27/08 NE Polumaraton
Balić Darko 1983 M Hrvatska AK Međimurje 27/08 DA Polumaraton
Oršić Antun 1958 M Hrvatska DVD Imbriovec 27/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Lesar Petra 2007 Ž Hrvatska Ak "Marsonia" 27/08 NE Dječja utrka - 800m
Orkić Filip 2008 M Hrvatska Ak "Marsonia" 27/08 NE Dječja utrka - 800m
Slijepčević Ivan 2007 M Hrvatska Ak "Marsonia" 27/08 NE Dječja utrka - 800m
Martinović Bruno 2009 M Hrvatska Ak "Marsonia" 27/08 NE Dječja utrka - 400m
Bulatović Marija 2011 Ž Hrvatska Ak "Marsonia" 27/08 NE Dječja utrka - 400m
Šeremet Lorena 2009 Ž Hrvatska Ak "Marsonia" 27/08 NE Dječja utrka - 400m
Feliks Tomislav 1975 M Hrvatska Individualac 27/08 DA Polumaraton
Novinić Rebeka 2005 Ž Hrvatska Individualac 26/08 DA Utrka građana - 5km
Benc Nives 1979 Ž Hrvatska 26/08 DA Utrka građana - 5km
Benc Mirjam 2004 Ž Hrvatska 26/08 DA Utrka građana - 5km
Bašek Mihaela 1976 Ž Hrvatska PD Bundek Mursko Središće 26/08 DA Polumaraton
Hanžek Stjepan 1969 M Hrvatska 26/08 DA Polumaraton
Hegedić Lana 2008 Ž Hrvatska 26/08 NE Dječja utrka - 800m
Gulta Alexandar 1976 M Hrvatska PUK Shrek 26/08 DA Polumaraton
Tomašek Kristijan 1981 M Hrvatska JVP Zagreb 26/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Petruša Josip 1956 M Slovenija Vivodina.noble 26/08 NE Polumaraton
Šegović Lidija 1968 Ž Hrvatska Tim Šegović 26/08 DA Utrka građana - 5km
Šegović Božo 1961 M Hrvatska DVD Podravka Koprivnica 26/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Deganutti Enzo 1960 M Italija Gorizia 25/08 NE Polumaraton
Petrošević Ivan 1977 M Hrvatska AK Maksimir 25/08 DA Polumaraton
Hršak Miljenko 1981 M Hrvatska Tk Maraton Krapina 25/08 NE Polumaraton
Pintarić Josip 1975 M Hrvatska 25/08 DA Utrka građana - 5km
Babić Nedjeljko 1971 M Hrvatska JVP Zagreb 25/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Vučković Goran 1983 M Hrvatska Boltovi sinovi 24/08 DA Polumaraton
Šipoš Vučković Martina 1980 Ž Hrvatska IND 24/08 DA Polumaraton
Vidović Ružica 1974 Ž Hrvatska Ak Martin Dugo Selo 24/08 NE Polumaraton
Bionda Marina 1982 Ž Hrvatska AK Martin Dugo Selo 24/08 NE Polumaraton
Ružić Petar 1986 M Hrvatska DVD ZAPREŠIĆ 24/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Zavrtnik Marko 1982 M Hrvatska 24/08 DA Polumaraton
Lešković Karlo 1994 M Hrvatska AK Zabok 23/08 DA Polumaraton
Mićanović Darko 1974 M Hrvatska Ak Sljeme 23/08 NE Polumaraton
Pirović Julio 1975 M Hrvatska 23/08 DA Utrka građana - 5km
Dodig Dario 1986 M Hrvatska JVP Zagreb 23/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Balent Hrvoje 1992 M Hrvatska Individualac 23/08 DA Polumaraton
Balažinec Iva 2011 Ž Hrvatska IND 23/08 NE Dječja utrka - 400m
Balažinec Erika 2009 Ž Hrvatska IND 23/08 NE Dječja utrka - 400m
Budin Božidar 1981 M Hrvatska 23/08 NE Polumaraton
Funda Željko 1950 M Hrvatska 23/08 DA Utrka građana - 5km
Balažinec Davor 1982 M Hrvatska IND 23/08 DA Utrka građana - 5km
Balažinec Željka 1984 Ž Hrvatska IND 23/08 DA Utrka građana - 5km
Ožeg Ratko 1965 M Hrvatska 22/08 DA Utrka građana - 5km
Rušak Albert 2001 M Hrvatska AK KOPRIVNICA 21/08 NE Utrka građana - 5km
Rušak Sonja 1971 Ž Hrvatska AK KOPRIVNICA 21/08 NE Utrka građana - 5km
Rušak Sonja 2005 Ž Hrvatska AK KOPRIVNICA 21/08 DA Utrka građana - 5km
Vedriš Gabrijel 2005 M Hrvatska AK KOPRIVNICA 21/08 DA Utrka građana - 5km
Rušak Tara 2005 Ž Hrvatska AK KOPRIVNICA 21/08 DA Utrka građana - 5km
Željezić Božidar 1953 M Hrvatska TK Ivancica 21/08 DA Polumaraton
Gladović Marko 1993 M Hrvatska 21/08 DA Utrka građana - 5km
Kveder Ida 1998 Ž Hrvatska 21/08 DA Utrka građana - 5km
Darić Miloš 2013 M Crna Gora TK Lovcen 20/08 NE Polumaraton
Darić Miloš 1988 M Crna Gora TK Lovcen 20/08 NE Polumaraton
Horvatek Renata 1965 Ž Hrvatska MK Velika Gorica 20/08 DA Polumaraton
Dobrenić Dobriša 1966 M Hrvatska AK Sljeme 20/08 DA Polumaraton
Vinković Filip 2001 M Hrvatska Ind 20/08 DA Polumaraton
Pintar Kristian 1978 M Hrvatska AK Martin Dugo Selo 20/08 DA Polumaraton
Knor Mario 1981 M Hrvatska Ind 19/08 NE Utrka građana - 5km
Lesic Renato 1990 M Hrvatska 19/08 NE Polumaraton
Knüppel Karola 1965 Ž Hrvatska AK Martin Dugo Selo 19/08 DA Polumaraton
Knüppel Ulrich 1952 M Hrvatska AK Martin Dugo Selo 19/08 DA Polumaraton
Klapež Jakov 1948 M Hrvatska tk marathon 95 vž. 19/08 DA Polumaraton
Jambrošić Simona 2003 Ž Hrvatska AK Varaždin 19/08 DA Utrka građana - 5km
Babic Ena 1998 Ž Hrvatska 19/08 NE Polumaraton
Radanac Dejan 1985 M Hrvatska AK Sljeme 19/08 DA Polumaraton
Vincelj Zoran 1979 M Hrvatska TK Maraton Krapina 18/08 NE Polumaraton
Škiljan Jasna 1980 Ž Hrvatska Tk marathon 95 18/08 DA Utrka građana - 5km
Merle Josip 1985 M Hrvatska AK FORCA ZAGREB 18/08 DA Polumaraton
Černov Svjetlana 1979 Ž Hrvatska IND 18/08 DA Utrka građana - 5km
Bađari Boris 1985 M Hrvatska IND 18/08 DA Polumaraton
Stecević Mladen 1962 M Hrvatska TK Marathon95 18/08 DA Utrka građana - 5km
Novak Miljenka 1974 Ž Hrvatska IND 17/08 DA Utrka građana - 5km
Baltić Martina 1981 Ž Hrvatska UMK Mazator 17/08 DA Utrka građana - 5km
Danjko Dragana 1980 Ž Hrvatska Ind 17/08 DA Polumaraton
Pongrac Franjo 1993 M Hrvatska Nema 15/08 DA Polumaraton
Vusilović Renata 1968 Ž Hrvatska Ak Međimurje 14/08 DA Polumaraton
Moslavac Saša 1968 M Hrvatska TK Marathon95 13/08 DA Polumaraton
Marijanović Danijela 1979 Ž Hrvatska Ak Vrbovec 13/08 DA Polumaraton
Berko Ingo 1970 M Hrvatska Ak Martin Dugo Selo 13/08 DA Polumaraton
Jakšić Josip 1971 M Hrvatska Ak Martin Dugo Selo 13/08 DA Polumaraton
Oštrek Benjamin 2003 M Hrvatska Ind 13/08 DA Polumaraton
Vupora Dario 1997 M Hrvatska DVD Jakopovec 13/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Tenšić Roman 1993 M Hrvatska DVD Jakopovec 13/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Barbir Andrija 1976 M Hrvatska TK Marathon95 13/08 DA Polumaraton
Veršić Vedran 1982 M Hrvatska Ak Koprivnica 12/08 DA Utrka građana - 5km
Dimec Karlo 1994 M Hrvatska AK Rudolf Perešin 12/08 DA Polumaraton
Belović Belinda 1981 Ž Hrvatska Crossfit Zrinski 12/08 DA Polumaraton
Krajner Dalibor 1972 M Hrvatska Individualac 12/08 DA Polumaraton
Cmrečki Marina 1963 Ž Hrvatska AK Varaždin 12/08 DA Utrka građana - 5km
Šimičević Dejan 1981 M Hrvatska 12/08 NE Polumaraton
Kutnjak Darko 1981 M Hrvatska Ak Varaždin 10/08 DA Polumaraton
Đuranec Violeta 1980 Ž Hrvatska IND 10/08 DA Utrka građana - 5km
Štefanić Lea 1982 Ž Hrvatska IND 10/08 NE Utrka građana - 5km
Brnardić Emil 1967 M Hrvatska Ran047 Karlovac 10/08 NE Polumaraton
Horvatek Matija 1986 M Hrvatska 10/08 DA Utrka građana - 5km
Toplek Dario 1983 M Hrvatska Ind 09/08 NE Polumaraton
Toplek Natalija 1985 Ž Hrvatska Ind 09/08 NE Polumaraton
Toth Vidačić Martina 1985 Ž Hrvatska DVD Imbriovec 09/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Horvat Tomislav 1967 M Hrvatska Individualac 09/08 DA Utrka građana - 5km
Dombaj Zlatko 1964 M Hrvatska AK Varaždin 09/08 DA Polumaraton
Topličanec Matija 1999 M Hrvatska - 09/08 DA Utrka građana - 5km
Pichler Teodor 1951 M Hrvatska DVD VARAŽDIN 09/08 DA Vatrogasna utrka - 5km
Čošić Stjepan 1977 M Hrvatska AK Maraton Vukovar 09/08 DA Polumaraton
Siladi Nada 1978 Ž Hrvatska AK Međimurje 09/08 DA Polumaraton
Večerić Emerik 1978 M Hrvatska Boksacki klub Omega 08/08 DA Utrka građana - 5km
Turk Noa 2005 M Hrvatska Boksacki klub Omega 08/08 NE Dječja utrka - 800m
Večerić Borna 2012 M Hrvatska Ak Sloboda 08/08 NE Dječja utrka - 400m
Turk Petra 1977 Ž Hrvatska Boksacki klub Omega 08/08 DA Utrka građana - 5km
Gregorinčić Ladislav 1963 M Hrvatska TK Marathon 95 Varaždin 08/08 NE Polumaraton
Kramar Danijel 1985 M Hrvatska 07/08 DA Polumaraton
Lesičar Nikola 1983 M Hrvatska 06/08 DA Polumaraton
Tomšić Damjan 1984 M Hrvatska AK VARAŽDIN 06/08 DA Polumaraton
Mrak Lea 1983 Ž Hrvatska TK Marathon 95 06/08 DA Polumaraton
Lacko Martin 1998 M Hrvatska 05/08 DA Utrka građana - 5km
Požgaj Tara 2000 Ž Hrvatska 05/08 DA Utrka građana - 5km
Težački Silvija 2013 Ž Hrvatska Šimunec gym Varaždin 05/08 NE Polumaraton
Orešković Pia 1986 Ž Hrvatska 05/08 DA Utrka građana - 5km
Mržljak Branilović Lana 2008 Ž Hrvatska Individualac 05/08 NE Utrka građana - 5km
Branilović Ira 1979 Ž Hrvatska Individualac 05/08 NE Polumaraton
Kocijan Martina 1983 Ž Hrvatska Individual 04/08 DA Utrka građana - 5km
Lovreković Damir 1966 M Hrvatska 04/08 DA Polumaraton
Štefanić Alen 1967 M Hrvatska AK Maksimir 04/08 DA Polumaraton
Srnec Mario 1969 M Hrvatska Ind 03/08 NE Polumaraton
Šimunčić Goran 1994 M Hrvatska AK Varaždin 03/08 DA Polumaraton
Krušelj Tea 1996 Ž Hrvatska AK Varaždin 03/08 NE Utrka građana - 5km
Sirovec Ivana 1978 Ž Hrvatska Ak Varaždin 03/08 DA Polumaraton
Mikac Marijan 1959 M Hrvatska HEP Runing team 03/08 NE Polumaraton
Cvetković Goran 1985 M Hrvatska 03/08 NE Polumaraton
Herceg Tomislav 1973 M Hrvatska A1 Running Team 03/08 DA Polumaraton
Zebec Miroslav 1963 M Hrvatska TK Marathon95 Varaždin 03/08 NE Polumaraton
Kljaić Marko 1978 M Hrvatska 03/08 NE Utrka građana - 5km
Tumpić Zvonimir 1946 M Hrvatska Triatlon klub Varaždin 02/08 DA Utrka građana - 5km
Hrković Nikola 1981 M Hrvatska AK Jastreb 99 02/08 DA Polumaraton
Brkić Tihomir 1962 M Hrvatska Individualac 02/08 NE Polumaraton
Knežević Branko 1983 M Hrvatska ATP 02/08 DA Polumaraton
Pomor Nives 1972 Ž Hrvatska AK Međumurje 02/08 DA Polumaraton
Plečko Igor 1992 M Hrvatska IND 01/08 DA Utrka građana - 5km
Janušić Mišel 1981 M Hrvatska 01/08 NE Polumaraton
Čilaš Mirjana 1975 Ž Hrvatska AK Varaždin 01/08 DA Utrka građana - 5km
Vukadinović Nenad 1963 M Hrvatska AK Žumberak 01/08 NE Polumaraton
Matuza Branko 1981 M Hrvatska IND 01/08 DA Polumaraton
Peršić Ivica 1979 M Hrvatska 01/08 DA Utrka građana - 5km
Rimac Vladimira 1985 Ž Hrvatska Omega Running Team 01/08 DA Utrka građana - 5km
Šimunić Dražen 1967 M Hrvatska StarApa 01/08 NE Polumaraton
Cvanciger Zorica 1978 Ž Hrvatska AK Jastreb 99 01/08 DA Polumaraton
G. Đurđević Tatjana 1971 Ž Hrvatska AK Maksimir 01/08 NE Utrka građana - 5km
Gudic Muslim Miranda 1968 Ž Hrvatska MK Marjan 31/07 DA Utrka građana - 5km
Muslim Marjo 1969 M Hrvatska MK Marjan 31/07 DA Polumaraton
Gomaz Silvija 1984 Ž Hrvatska 31/07 DA Utrka građana - 5km
Matotek Željko 1967 M Hrvatska Tk kotoribski begači 31/07 DA Utrka građana - 5km
Hrg Matušin Željko 1984 M Hrvatska Ak Križevci 31/07 NE Utrka građana - 5km
Mustač Željko 1968 M Hrvatska Ak Varaždin 31/07 DA Polumaraton
Koren Benjamin 1990 M Hrvatska Individualac 31/07 DA Utrka građana - 5km
Lukman Ljubica 1980 Ž Hrvatska IND 31/07 DA Polumaraton
Dizdarević Jasmin 1961 M Hrvatska Butterfly flight ŠRC Sisak 31/07 NE Utrka građana - 5km
Božović Ela 1982 Ž Hrvatska TK Marathon 95 31/07 NE Utrka građana - 5km
Ciglar Melko 1982 M Hrvatska AK Varaždin 31/07 DA Polumaraton
Logožar Dejan Frača 1977 M Hrvatska Individualac 31/07 NE Polumaraton
Đurkan Vedrana 1982 Ž Hrvatska Ind 31/07 DA Utrka građana - 5km
Osman Dragana 1985 Ž Hrvatska Vujec running team 31/07 DA Polumaraton
Stepan David 1985 M Hrvatska IND 31/07 DA Polumaraton
Kapun Sonja 1962 Ž Hrvatska IND 31/07 DA Polumaraton
Stepan Nikola 1981 M Hrvatska AK Varaždin 31/07 DA Polumaraton
Žakman Mario 1970 M Hrvatska 31/07 DA Polumaraton
Golub Ivan 1990 M Hrvatska 31/07 DA Polumaraton
Marčelja Romeo 1964 M Hrvatska AK Sljeme 31/07 DA Polumaraton
Biškup Ivana 1983 Ž Hrvatska Ak Žumberak 31/07 DA Polumaraton
Kenji Sandra 1983 Ž Hrvatska IND 31/07 NE Utrka građana - 5km
Kramar Rosando 1981 M Hrvatska 31/07 NE Polumaraton
Vuksan Marijan 1976 M Hrvatska Omega running team 31/07 DA Utrka građana - 5km
Vučković Ivica 1966 M Hrvatska Maraton klub Hrvatski Sokol Osijek 31/07 NE Polumaraton
Telebuh Nikola 1987 M Hrvatska 31/07 NE Polumaraton
Božić Višnja 1971 Ž Hrvatska IND 31/07 NE Polumaraton
Sever Mario 1974 M Hrvatska AK Međimurje Čakovec 31/07 NE Polumaraton
Dobrić Dejan 1978 M Hrvatska 31/07 NE Utrka građana - 5km
Kaniški Danijela 1990 Ž Hrvatska Tk Marathon 95 31/07 DA Polumaraton
Forjan Pavla 1969 Ž Slovenija 29/07 NE Utrka građana - 5km
Alt Marjan 1970 M Slovenija AK Ormož 29/07 NE Polumaraton
Lepan Tomislav 1979 M Hrvatska AK Sljeme 26/07 NE Polumaraton
Solar Irena 1994 Ž Hrvatska DVD Imbriovec 25/07 DA Vatrogasna utrka - 5km
Lončarić Lidija 1968 Ž Hrvatska TK Marathon 95, Varaždin 23/07 DA Polumaraton
Aničić Tomislav 1960 M Hrvatska TK Marathon 95 - Varaždin 23/07 DA Polumaraton
Kišak Branimir 1983 M Hrvatska TK Marathon 95 23/07 DA Polumaraton
Solar Rajko 1991 M Hrvatska DVD Imbriovec 23/07 DA Vatrogasna utrka - 5km
Dežđek Robert 1968 M Hrvatska TK Kotoripski begači 22/07 NE Polumaraton
Marjanović Kristina 1990 Ž Hrvatska Ak Sljeme 22/07 DA Polumaraton
Varga Josip 1955 M Hrvatska Umirovljenik vatrogasac 20/07 DA Vatrogasna utrka - 5km
Redžić Rahman 1978 M Hrvatska Ind 18/07 DA Polumaraton
Wolnik Maria 1973 Ž Poljska PRESS GLASS Biegamy i wspieramy 15/07 NE Polumaraton
Pofuk Nikola 1989 M Hrvatska BabyLand 14/07 DA Utrka građana - 5km
Cesar Kristijan 1989 M Hrvatska BabyLand 14/07 DA Utrka građana - 5km
Sir Zlatko 1956 M Hrvatska Triatlon klub Varaždin 13/07 NE Utrka građana - 5km
Huseinović Belmin 1995 M Hrvatska Individualac 12/07 NE Utrka građana - 5km
Kopričanec Dubravko 1973 M Hrvatska 10/07 DA Polumaraton
Herceg Tomislav 1979 M Hrvatska Physis 08/07 DA Polumaraton
Bubanko Mladen 1961 M Hrvatska Stubica 03/07 NE Polumaraton
Rumbočić Katica 1976 Ž Hrvatska Ak Sljeme 03/07 NE Polumaraton
Marčec Nevesin 1965 M Hrvatska individualac 03/07 DA Utrka građana - 5km
Sir Aleksandra 1989 Ž Hrvatska 02/07 NE Utrka građana - 5km
Radovan Bojana 1979 Ž Hrvatska Ak Međimurje 28/06 NE Polumaraton
Horvat Krešimir 1981 M Hrvatska Ind 22/06 DA Polumaraton
Škvorc Siniša 1979 M Hrvatska AK Međimurje 15/06 DA Polumaraton
Špiranec Tomislav 1993 M Hrvatska 09/06 DA Utrka građana - 5km
Malek Dalibor 1975 M Hrvatska IND 09/06 DA Polumaraton
Furdi Dragutin 1979 M Hrvatska Ind 08/06 NE Polumaraton
Škvorc Ivica 1978 M Hrvatska Individualac 08/06 DA Polumaraton
Fiket Mario 1974 M Hrvatska Ind 08/06 NE Polumaraton
Fijok Mladen 1983 M Hrvatska TK Marathon 95 Varaždin 04/06 DA Polumaraton
Vanjek Dijana 1981 Ž Hrvatska Jvp Novska 03/06 NE Vatrogasna utrka - 5km
Jurković Neven 1974 M Hrvatska TK Ivančica Ivanec 01/06 DA Polumaraton